مقالات فلزیاب

گنج یاب IKPV

گنج یاب IKPV

قطعاً بسیاری از شما با کمپانی فروش گنج یاب IKPV آشنا می باشید. اما برای آن دسته از عزیزانی که با این کمپانی حرفه ای فروش محصولات گنج یابی و فلزیابی آشنایی ندارند؛ تصمیم داریم امروز مقداری صحبت کنیم.

همانطور که میدانید؛ محصولات گنج یابی در سراسر جهان دارای فروش بسیار بالایی میباشد. این موضوع به دلیل کاربرد زیادی می باشد که این دستگاه ها در دفینه و گنج دارند. مسلماً در کشورهای دارای تاریخ کهن؛ فروش این دستگاه ها باید مقیاس و ابعاد بسیار بیشتری صورت پذیرد. در کشور ما نیز به همین صورت بوده و علاوه بر اینکه فروش محصولات در ارقام بسیار زیادی صورت می ‌گیرد؛ امروزه به یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع محصولات فلزی آبی و گنج یابی نیز تبدیل شده ایم. یکی از بزرگترین کمپانی های موجود در کشور؛ کمپانی آی کا پی وی می باشد. این کمپانی علاوه بر تامین دستگاه های مورد نیاز کشور؛ محصولات خود را به کشورهای خاورمیانه و کشورهای همسایه نیز ارسال و صادر می کند. همین موضوع باعث پیشرفت چشمگیر این مجموعه شده است.

گنج یاب IKPV
گنج یاب IKPV

گنج یاب IKPV

یکی از مهمترین مواردی که هر کاوشگر باید به آن اهمیت دهد؛ استفاده از یک طلایاب اورجینال می باشد. همانطور که همه ما می ‌دانیم دستگاه‌ های اورجینال؛ دارای کیفیت بالاتری می باشند و به همین دلیل در عملکرد نیز دارای  قدرت بالاتری خواهند بود. علت موفقیت این مجموعه نیز؛ استفاده از برترین و بهترین مواد اولیه و متریال با کیفیت و استفاده از جدید ترین و قوی ترین سیستم های کاوش موجود در جهان؛ با تکنولوژی روز می باشد. به همین دلیل با یک تست ساده خواهید دید که؛ محصولات تولیدی این مجموعه دارای عملکرد به مراتب بهتری؛ نسبت به سایر محصولات موجود در کشور می باشد.

برخی از محصولات حرفه ای این مجموعه

تولیدات این مجموعه شامل بیش از ۷۰ می باشد نوع محصول می باشد. می ‌توانید برای مشاهده لیست کامل محصولات این مجموعه؛ اینجا را کلیک نمایید. اما به عنوان نمونه و مثال به موارد : ( فلزیاب AUR 370, فلزیاب LEOPARD 1000, فلزیاب TACHAR T1, فلزیاب HOXNE, فلزیاب TESLA SCAN 152 ) اشاره می کنیم.

 

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا