مقالات فلزیاب

گنج یاب مکمل

گنج یاب مکمل

با موضوع بررسی سیستم های گنج یاب مکمل با ما همراه باشید. همانطور که می دانید پس از انقلاب صنعتی بشر به دنبال راه هایی برای پیشرفت علم و تکنولوژی بوده است و به همین علت عصر اطلاعات شکل گرفت و با ورود به این عرصه با به وجود آمدن کامپیوتر ها همه چیز مدرنیته تر شد. گنج یابی نیز همواره یکی از علاقه مندی هایی بوده که از ابتدا طرفداران زیادی را داشته است.

گنج یاب مکمل
گنج یاب مکمل

به دلایل ذکر شده این عرصه نیز دست خوش تحول و پیشرفت زیادی شد و همواره تکنولوژی ها و دستگاه هایی جدیدی از سوی کمپانی ها به منظور راحتی بیشتر در کاوش و کشف اهدافی همانند طلا و نقره ارائه شد. یکی از کمپانی های پیشرو در این زمینه کمپانی IKPV کمی باشد که با ارائه دستگاه گنج یاب مکمل باعث شد دنیای گنج یابی وارد عرصه جدیدی گردد در ادامه با ما همراه باشید تا انواع این دستگاه ها و نحوه کاوش این دستگاه ها را به شما معرفی کنیم.

گنج یاب مکمل چیست ؟

همانطور که  می دانید دستگاه های فلزیاب و گنج یاب از سیستم های مختلفی برای کشف و کاوش اهداف استفاده می کنند. به عنوان مثال می توان به سیستم های گنج یاب آنتن راداری، سیستم های فلزیاب بوقی، سیستم های فلزیاب تصویری، سیستم های شعاع زن، سیستم های نقطه زن و انواع دیگر.

هر یک از این سیستم ها دارای کاربرد های خاصی بوده و استفاده از هر کدام باعث می شود تا کارایی کاوشگر در کاوش افزایش پیدا کرده و شانس موفقیت او بیشتر شود. گنج یاب مکمل که منحصرا توسط کمپانی IKPV ابداع و طراحی شده است بدین صورت می باشد که بسته به نباز مشتری چندین مورد از سیستم هایی که در بالا به شما معرفی کردیم ادغام و ترکیب می شود که علاوه بر کاهش هزینه های کاوشگر و ساده تر شدم حمل و نقل، میزان موفقیت کاوشگر نیز افزایش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

برخی از سیستم های مکمل حرفه ای این کمپانی

به عنوان نمونه می خواهیم فلزیاب LEOPARD 16000 را به شما معرفی کنیم با ما همراه باشید. LEOPARD 16000 یک فلزیاب تصویری بوده که قابلیت فیلم برداری و عکس برداری با استفاده از 16 سوپر سنسور با کیفیت که اجازه ارائه تصاویر بسیار با کیفیت را به کاوشگر را می دهد و کاوشگر می تواند آنها را ذخیره و با استفاده از نرم افزار های خاصی با استفاده از لپ تاپ و یا کامپیوتر پردازش کند. این دستگاه  از قدرت تفکیک بسیار خوبی بهره می برد که تا عمق باور نکردنی 25 متری می تواند نفوذ کند.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا