مقالات فلزیاب

گنج یاب موبایلی

گنج یاب موبایلی

بیشترین تاثیر را بر قیمت دهی به دستگاه های مختلف را کمپانی ها دارند چرا که اولا یک سازمان ناظر بر عرصه دستگاه های فلزیاب و گنج یابی وجود ندارد، دوما آنها هستند که قیمت تخصص و دانش خود را مشخص می کنند، به همین خاطر قیمت این دستگاه ها گاها بسیار گزاف هستند. سیستم های مختلف دارای کارایی های مختلف بوده و به طبع دارای قیمت های مختلف و بالایی نیز هستند. یکی از سیستم های جدیدی که به تازگی مورد توجه بسیاری از کاوشگران قرار گرفته است، سیستم های گنج یابی موبایلی می باشد. این سیستم دارای ویژگی های خاصی می باشد که به طور کلی نحوه کاوش ها را تغییر داده است، با ما همراه باشید.

گنج یاب موبایلی
گنج یاب موبایلی

گنج یاب موبایلی چیست ؟

همه کاوشگران می خواهند از دستگاهی استفاده کنند که هیچ کس مطلع نشود که آنها یک کاوشگر گنج می باشند، چرا که این موضوع در کشور ما دارای ممنوعیت قانونی می باشد و به همین دلیل کاملا این امر طبیعی می باشد. از جهتی به واسطه متعلقات و شکل ظاهری بزرگ دستگاه های گنج یاب و سایر ردیاب های دفینه، این خواسته محقق نمی گردد.

به همین دلیل کارشناسان با تلاش بسیار توانستند دستگاه فلزیاب و گنج یاب موبایلی را اختراع کنند. این دستگاه فلزیاب و گنج یاب تمام قوانین گنج یابی را شکست. این دستگاه کاملا مناسب افرادی می باشد که به کاوش مخفیانه علاقه دارند و دوست دارند تا کسی از کاوش آنها باخبر نگردد. از طرفی این دستگاه کاملا مناسب افرادی می باشد که از حمل دستگاه های بزرگ و سنگین عاجز و ناتوان هستند. این فلزیاب حرفه ای کوچک به خوبی توانسته با کاهش شدید قیمت های دستگاه های فلزیاب تمام کاوشگران را از رویای داشتن یک فلزیاب خوب و حرفه ای بهره مند کند.

اساس کار این دستگاه اتصال سنسور هایی قوی که توانایی نفوذ به اعماق بالا و شناسایی هر هدفی را دارند، به تلفن همراه می شود و شما به راحتی بدون جلب توجه قادر خواهید بود با گوشی موبایل خود به کاوش بپردازید. کارشناسان سازنده این قطعه برای جلوگیری از کاهش زمان کاوش و افزایش راندمان کاری دستگاه، به همراه قطعه یک عدد پاور بانک نیز هدیه می دهند که می تواند اطمینان خاطر کاوشگر را از جستجو های طولانی مدت برآورده سازد.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا