مقالات فلزیاب

گنج یاب غیر اصل

گنج یاب غیر اصل

با سلام به شما عزیزان و دنبال کنندگان سایت آی آر دیتکتینگ، امروز می خواهیم در زمینه دستگاه ها فلزیاب و گنج یاب فیک و جعلی با شما صحبت کنیم. همانطور که می دانید بازار دستگاه های فلزیاب و محصولات این عرصه بسیار پر تنوع و شلوغ شده است که این موضوع باعث ایجاد سردرگمی های زیادی برای کاوشگران گردیده است و کلاهبرداران از این موضوع به نفع خود استفاده کرده و مقادیر زیادی از دستگاه های گنج یاب غیر اصل و بی کیفیت را وارد بازار و به فروش می رسانند.

گنج یاب غیر اصل
گنج یاب غیر اصل

این دستگاه ها معمولا از نظر ظاهری بسیار مشابه محصولات اصلی می باشند به همین دلیل بسیاری از کاوشگران توانایی تفکیک آن ها را  از یکدیگر ندارند. اما در  باطن فوق العاده متفاوت بوده و عملا بجز هدر رفت وقت و سرمایه نتیجه دیگری را بدنبال نخواهند داشت.

نحوه تشخیص گنج یاب غیر اصل

همانطور که  می دانید ساخت و سیستم دستگاه های فلزیاب از پروسه های پیچیده ای برخوردارند که فقط متخصصین این عرصه به طور کامل از آنها مطلع هستند. اما از نظر ظاهری می توان گفت افراد غیر حرفه ای با ظاهری بی کیفیت دستگاه های غیر اصل را تولید می کنند اما همین موضوع در مورد عده کثیری از جاعلان حرفه ای متفاوت بوده و دستگاه های خود را به قدری شبیه به دستگاه های اصلی و فلزیاب اورجینال طراحی می کنند که تشخیص آنها بسیار سخت بوده و فقط از جانب متخصصین این عرصه میسر می باشد.

پس پیشنهاد ما به شما این است که ابتدا تشخیص این موضوع را به عهده کارشناسان این عرصه گذاشته و برای جلوگیری از هرگونه مورد کلاه برداری واقع شدن حتما به کمپانی های معتبر مراجعه و از محصولات فلزیاب حرفه ای و اصلی آن ها در کاوش های خود استفاده کنید.

تعدادی از فلزیاب های اصل

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا