مقالات فلزیاب

گنج یاب خوب

گنج یاب خوب

استفاده از یک گنج یاب خوب باعث می شود تا کاوش به صورت محسوسی راحت تر گردد. ویژگی هایی که یک دستگاه فلزیاب خوب دارد می تواند باعث شود تا رسیدن به اهداف با سرعت بیشتری انجام شود و دقیقا به همین دلیل می باشد که کارشناسان همواره کاوشگران را به استفاده از دستگاه ها فلزیاب به روز تشویق می کنند چرا که با استفاده از سیستم هایی جدید و نوین دستیابی به اهداف حرفه ای  تر و ساده تر از گذشته انجام خواهد پذیرفت.

گنج یاب خوب
گنج یاب خوب

ویژگی های یک گنج یاب خوب

همان طور که در بالا خواندید استفاده از فلزیاب حرفه ای می تواند شما را تا حد زیادی یاری کرده و درصد موفقیتتان را در راه رسیدن به اهدافتان افزایش دهد. به همین علت تصمیم داریم تا برخی از ویژگی های یک فلزیاب استاندارد و خوب را برای شما بازگو کنیم تا با استفاده از این اطلاعات گامی بزرگ به سوی خرید یک فلزیاب خوب و در نهایت موفقیت در گنجیابی بردارید.

عمق کاوش

دفینه های ایران در اعماق بالایی قرار دارند و این موضوع بر می گردد به گذر زمان های بسیار و قدمت آنها و از طرفی فرسایش خاک باعث می شود تا لایه های بالایی آنها افزایش یابد. به همین علت این ویژگی در دستگاه های فلزیاب دارای اهمیت بالایی می باشد و حتما باید در  هنگام انتخاب دستگاه بدان توجه ویژه ای داشت چرا که در صورت استفاده از یک دستگاه فلزیاب خوب با عمق کاوش کمتر  از 3 متر شما نه تنها وقت و زمان بلکه هزینه و سرمایه خود را نیز هدر داده اید.

قدرت تفکیک گنج یاب خوب

دفینه ها در درون کشور ایران به مدل ها و انواع مختلفی تقسیم می شوند. به همین دلیل استفاده از دستگاه طلایابی که بتواند انواع مختلف آنها را از یکدیگر تفکیک و تشخیص دهد، علاوه بر ایجاد امکان دنبال کردن اهداف مورد نظر خود باعث می شود تا سریع تر و با حفاری های کمتری به اهداف خود برسید، پس به این نکته نیز توجه لازم را داشته باشید.

سازگاری با محیط

همان طور که می دانید کشور ایران از نظر آب و هوایی یک کشور چهار فصل می باشد به طوری که به صورت همزمان می توان تمامی انواع اب و هوایی را در آن یافت. و از  نظر محیطی و جنس خاک و سنگ نیز به همین صورت، پس باید از یک دستگاه فلزیابی برای کاوش استفاده کرد که قادر باشد در تمامی اماکن از آن استفاده کرد، در غیر این صورت برای کاوش در هر مکان باید دستگاه سازگار با آن را تهیه کرد که مقرون به صرفه نخواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا