مقالات فلزیاب

گنج یاب تصویری ارزان قیمت با گارانتی

گنج یاب تصویری ارزان قیمت با گارانتی

همانطور که می دانید دستگاه های گنج یاب در مقایسه با فلزیاب های معمول دارای امکانات و قابلیت های بیشتری بوده و از این رو دارای قیمت بالاتری هستند. اما اگر بودجه شما ما محدود بوده و قصد خرید گنج یاب تصویری ارزان قیمت را دارید ما به شما دستگاه های شرکت IKPV را پیشنهاد می کنیم. دستگاههای گنج یاب تصویری خارجی به دلیل نوسانات ارزی و موانع قانونی واردات و استفاده از آن ها دارای قیمتی بالاتر از دستگاه های ساخت ایران بوده و عملاً از ارزش خرید پایین تری برخوردار هستند. همچنین به دلیل تحریم‌های بین‌المللی امکان استفاده از گارانتی و خدمات پس از فروش دستگاههای خارجی در ایران نبوده و در صورت بروز مشکل و خرابی تعمیر آنها با هزینه های گزاف انجام میشود و در برخی از موارد غیر ممکن است.

گنج یاب تصویری ارزان قیمت
گنج یاب تصویری ارزان قیمت

گنج یاب تصویری دسته ای از گنج یاب ها می باشد که دیتا های دریافتی را با استفاده از از یک نرم افزار واسط به تصویر تبدیل می کند و بر روی کامپیوتر و یا تبلت نمایش میدهد. این قابلیت سبب میشود تا کاوشگر با دید بهتری اقدام به حفاری کند و از عمق حدودی هدف ، ابعاد آن و شکل ظاهری اطلاع پیدا کند. فلزیاب های تصویری از دو نوع سیستم GPR و سنسور های مگنومتر برای ارائه تصویر استفاده میکنند که هرکدام دارای مزایا و معایب خاص خود است. در سیستم GPR میتوان لایه های زیر زمین و ساختار های زیر زمینی را با دقت بسیار بررسی کرد ولی امکان کشف فلزات با این سیستم میسر نیست و در صورتی ممکن است که فلزیاب  به صورت سیستم مکمل باشد و از چند سیستم کارکرد استفاده کند برای مثال سیستم پالسی GPR.

در سیستم مگنومتر از سنسورهایی استفاده میشود که به فلزات مغناطیسی حساس بوده و قابلیت کشف فلز را دارا هستند اما لایه های زیر زمین را نمیتوانند تشخیص دهند و در صورتی این امر امکان پذیر است که از سیستم های مکمل استفاده شود همانند پالسی مگنومتر . یک گنج یاب تصویری ارزان قیمت باید تلفیقی از سیستم های ذکر شده در بالا باشد و همچنین دارای راندمان و کارایی مناسب باشد. نکته قابل توجه دیگر درصد اطمینان و خطای دستگاه است که باید ثبات داشته باشد و بتوان از آن در محیط های مختلفی استفاده کرد. در ادامه بهترین گنج یاب های تصویری ارزان قیمت به شما علاقه مندان معرفی میشود.

بهترین گنج یاب تصویری ارزان قیمت

انتخاب بهترین گنج یاب تصویری ارزان قیمت تابع عوامل بسیاری است و نمیتوان با اطمینان دستگاهی را به عنوان بهترین معرفی کرد. اما با بررسی های مختلف و تست دستگاهها در زمین های مختلف و مقایسه آنها میتوان با درصد اطمینان بالایی تصمیم گیری کرد. در انتخاب بهترین گنج یاب فاکتورهایی که مد نظر قرار داده شد عبارتند از :

بر اساس فاکتور های بالا سه گنج یاب تصویری ارزان قیمت عبارتند از :

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا