مقالات فلزیاب

گنج یاب ایرانی اصل

گنج یاب ایرانی اصل

در صنعت دفینه یابی و تولید دستگاه های فلزیاب و گنجیاب؛ کشور ایران را می توان یکی از قدرتمند ترین ها دانست. دلیل این موضوع نیز؛ وجود دفینه های زیادی می باشد که از تمدن کهن آن به جا مانده است. این موضوع سبب شده است تا این صنعت در کشور ما پیشرفت زیادی داشته باشد. از این رو با تست های زیادی که توسط کاوشگران در میدان.؛ همچنین تست های زیادی که کارشناسان و تولید کنندگان انجام می دهند.؛ شاهد این هستیم که دستگاه های گنج یاب ایرانی اصل.؛ از بهترین دستگاه ها و قوی ترین ابزار های ردیابی ساخته شده در جهان می باشند.

گنج یاب ایرانی اصل
گنج یاب ایرانی اصل

برخی از قوی ترین دستگاه های گنج یاب و فلزیاب اصل ایرانی

  • فلزیاب AJM BUGLE
  • طلایاب RICHEL M-10
  • گنجیاب DERAK 110
  • طلایاب MobiFuture
  • گنج یاب ZICCO X1
  • فلزیاب RICHEL M-20
  • طلایاب ANTARES

یک گنجیاب ایرانی با توجه به چه مواردی ساخته می شود؟

برای آن دسته از عزیزانی که اطلاعات زیادی در رابطه با دستگاه های فلزیاب و نحوه کار با آنها ندارند. باید بگوییم که این دستگاه ها دارای حساسیت های زیاد و همچنین طراحی و ساخت آنها نیز؛ به مهارت و تخصص زیادی نیاز دارد. از این رو؛ شاهد این موضوع می باشیم که؛ کمتر افراد و کمپانی هایی وارد این عرصه می شوند. هر چند تعداد این اشخاص نیز؛ کم نیستند. از همین رو نیز توصیه مشاورین در این عرصه, همواره به تحقیق قبل از خرید؛ ختم می شود.

همانطور که در بالا بیان کردیم؛ سیستم های فلزیاب به طور کلی دارای حساسیت های زیادی می باشند. از این رو باید ظرافت و دقت زیادی در ساخت آنها بکار برد. چرا که کمترین میزان اشتباه نیز؛ ممکن است کاوشگر را در عمل؛ با خطای زیادی رو به رو کند. از این رو این دستگاه ها را باید با در نظر داشتن مواردی همانند؛ جنس خاک محیط کاوش؛ جنس اهداف مورد نظر؛ شرایط اقلیمی؛ شرایط آب و هوایی؛ عمق کاوش و عمق اهداف؛ ساختار زمین و مواردی از این قبیل طراحی و ساخت. دلیل وجود انواع مختلفی از دستگاه های فلزیاب؛ گنج یاب و دفینه یاب در بازار نیز؛ همین موضوع می باشد.

از کجا می توان یک فلزیاب خوب خرید؟

به طور حتم پس از خواندن و مطالعه این مقاله, این سوال برای شما به وجود خواهد آمد که چگونه می توان یک محصول خوب؛ برای ردیابی اهدافی همانند طلا و دفینه؛ خریداری کرد. بدون شک این موضوع دارای حساسیت بیشتری بوده و نمی توان بدون مشورت و در نظر گرفتن موارد مهم زیادی اقدام به خرید نمود. بدین منظور حتما به شما عزیزان توصیه می کنیم که به مراکز معتبر فروش این محصولات مراجعه کنید. همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر با ما در تماس باشید.

09917579030_09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا