مقالات فلزیاب

گنج یابی در شیراز

گنج یابی در شیراز

شهر شیراز یکی از شهر های گنج خیز کشور می باشد. کاوشگران زیادی در شهر شیراز مشتاق گنج یابی می باشند. هر روزه کاوش های زیادی در این شهر و اطراف آن صورت می پذیرد. به دلیل تعداد زیاد کاوش ها؛ طبعا نیاز به خرید و فروش فلزیاب به مقادیر زیادی وجود دارد. در این شهر فروشگاه های زیادی وجود دارد؛ که دستگاه های زیادی را روانه بازار می کنند. با برخی از بهترین های آن آشنا شوید.

گنج یابی در شیراز
گنج یابی در شیراز
  • فلزیاب MINI GPR،
  • فلزیاب AJM BUGLE،
  • فلزیاب AJM 13300،
  • فلزیاب ZICCO X1،
  • فلزیاب RICHEL M-20،
  • فلزیاب COBRA ION،
  • فلزیاب HS366

فروشگاه گنج یابی در شیراز

کمپانی آی کا پی وی یکی از برترین فروشگاه ها از نظر خدماتی که ارائه می دهد می باشد. این فروشگاه برای جلو گیری از پیمودن مسافت های طولانی؛ خرید فلزیاب به سرعت؛ خرید فلزیاب به صورت حضوری؛ خرید فلزیاب با قیمت مناسب؛ خرید فلزیاب و گنج یاب با گارانتی به همراه تست در حضور مشتری را فراهم کرده است. این کمپانی با تجربه ی بالایی که در طی 30 سال فعالیت خود؛ در این عرصه کسب کرده است؛ خدماتی همچون فروش انواع فلزیاب خارجی؛ تعمیر و ارتقا فلزیاب؛ اجاره فلزیاب؛ فروش به صورت نقد و اقساط بلند مدت نیز فعالیت می کند.

دستگاه های تولید این کمپانی؛ به دلیل استفاده از متریال ایرانی دارای کیفیت بالا و عملکرد عالی؛ در کشور و خاک های ایران داشته و به راحتی با فلزیاب های خارجی رقابت می کنند. دلایل برتر بودن محصولات این کمپانی وابستگی زیاد دستگاه ها و سیستم های فلزیابی به شرایط اقلیمی کشور می باشد. تمامی محصولات این مجموعه دارای ضمانت و  گارانتی 11 ساله می باشد؛ همچنین دستگاه ها با ضمانت و گواهی اصل و اورجینال بودن؛ ارائه و به فروش می رسند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید همه روزه با شماره 09917579030 در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا