مقالات فلزیاب

گنج در کجا وجود دارد

گنج در کجا وجود دارد

یکی از مزیت ها و ویژگی هایی که کشور های باستانی و مناطق باستانی  دارند؛ وجود دفینه و گنج می باشد. گنج در حقیقت همان طلا ها و سکه های نقره و طلا و اشیای قیمتی می باشد؛ که یا به دلیل محافظت و یا به دلایل مختلف همانند؛ بلایای طبیعی و یا گذر زمان در زیر زمین مدفون شده اند. وجود این اشیا و گنجینه ها کاملا اثبات شده و غیر قابل انکارند. گنجینه و یا همان دفینه؛ ممکن است در هر جای زمین قرار گرفته باشند. چرا که در گذر زمان؛ شهر ها؛ مرتب به دلایل مختلف در مناطق مختلف؛ ایجاد و ساخته می شدند. سوال بسیاری از کاوشگران و افراد این است که گنج در کجا وجود دارد. دفینه یابی و گنج یابی نیز به سادگی صحبت های بالا نیز نمی باشد. که فردی شروع به حفاری در هر نقطه از زمین کند؛ به گنج برسد.

گنج در کجا وجود دارد
گنج در کجا وجود دارد

گنج در کجا وجود دارد

به دلیل مشقت ها و سختی هایی که در این عرصه وجود دارد؛ بسیاری از افراد یا پا به این عرصه نمی گذارند و یا؛ در همان ابتدای راه؛ از ادامه امتناع می کنند. گنج یابی که از دهه های زیاد قبلی وجود داشته است؛ اکنون به لطف دستگاه های فلزیاب تا حد  زیادی مشکلات این عرصه؛ مرتفع یافته است.

اکنون با وجود دستگاه های طلایاب و گنج یاب؛ تنها موردی که می تواند مانع رسیدن شما به هدف هایتان گردد؛ عدم تمرین کافی و تسلط کامل به دستگاه و عدم داشتن صبر می باشد. تنها چیزی که  از کاوش ها و نحوه های طلایابی سخت گذشته به جای مانده است؛ داشتن صبر می باشد. یکی از مواردی که کاوش های کاوشگران بسیاری را به بن بست منتهی می کند؛ عدم کاوش در مکان صحیح و نقطه صحیح می باشد. عقیده بسیاری از افراد؛ این است که؛ تنها با داشتن یک دستگاه و استفاده از آن؛  می توانند به گنج برسند. اما این تصور کاملا اشتباه می باشد و تنها می تواند شما را از هدف خود دور کند.

در گنج یابی باید در وهله اول یک دستگاه خوب و فلزیاب حرفه ای تهیه کنید. در ادامه تعدادی از آنها را به شما معرفی خواهیم کرد. در مراحل بعدی باید به مکان درست قدم گذارید. مناطقی همانند؛ آثار و سازه های بجا مانده از دوران کهن؛ نقاط عجیب و مکان هایی که سازه هایی عجیب در مکان های نا مربوط وجود دارند؛ قبرستان های کهن و باستانی؛ گور دخمه ها؛ تومولوس تبه ها؛ درختان کهن و بزرگ؛ شکافت های غیر قابل دسترس در کوهستان ها؛ مناطقی که بنظر می رسد آنها را پر و یا مدفون کرده اند و مناطق بسیار دیگر.

برخی از فلزیاب های قوی و ارزان مناسب دفینه یابی

  • فلزیاب ANTARES،
  • فلزیاب AUR 370،
  • فلزیاب LEOPARD 1000،
  • فلزیاب AUR 370 PLUS،
  • فلزیاب HS366،
  • فلزیاب RICHEL M-80،
  • فلزیاب TACHAR T4

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا