مقالات فلزیاب

گنجیاب قوی

گنجیاب قوی

فلزیاب ها و گنجیاب های قوی؛ دارای قابلیت ها و ویژگی های زیادی می باشند که آن ها را در بخش حرفه ای ها؛ تقسیم بندی می کند. دانستن این ویژگی ها می تواند در قدم اول موجب انتخاب صحیح یک فلزیاب و یک خرید موفق گردد. در قدم دوم باعث موفقیت در کاوش شما خواهد شد. با ما با برسی برخی از این موارد همراه باشید.

گنجیاب قوی
گنجیاب قوی

باتری گنجیاب قوی

ظرفیت باتری دستگاه شاید در نگاه اول دارای اهمیت چندان زیادی نباشد. اما باید به این نکته توجه داشته باشید که در صورت استفاده از دستگاه فلزیابی که دارای باتری چندان قوی نمی باشد؛ باید به طور دائم از زمان کاوش خود کاسته و دستگاه را به شارژ بزنید. اما در صورت استفاده از یک فلزیاب حرفه ای که دارای باتری با ظرفیت مناسب می باشد؛ با راحتی می توانید تا میزان زمان زیادی به کاوش بپردازید.

سیستم کاوش

سیستم کاوش در تمامی دستگاه ها؛ یکی از مهم ترین مواردی می باشد که باید بدان اهمیت زیادی داد. کشور ایران دارای یکی از معدنی ترین خاک های جهان می باشد. به همین دلیل هر دستگاه گنج یابی قادر به کاوش در آن نمی باشد. از این رو دستگاه فلزیاب مورد نظر شما حتما باید از سیستم کاوش پالسی بهره ببرد. یکی از مهم ترین قابلیت ها و ویژگی های سیستم فلزیاب پالسی؛ عمق کاوش بالا و توانایی بالای آنها در کاوش در خاک های معدنی می باشد.

وزن سبک

اوریگامی و وزن دستگاه فلزیاب یکی دیگر از مواردی می باشد که باید در زمان خرید به آن اهمیت زیادی داد. استفاده از دستگاه فلزیابی که دارای وزن زیادی می باشد؛ در کاوش های طولانی مدت؛ می تواند باعث خستگی کاوشگر شده و از ادامه کاوش جلوگیری به عمل آورد.

 

برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره های 09917579030 و 09917579020 در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا