مقالات فلزیاب

گنجیاب عمق کاوش بالا

گنجیاب عمق کاوش بالا

خرید گنجیاب عمق کاوش بالا برای بسیاری از کاوشگران یک هدف جدی و مهم محسوب می شود. اما بسیاری از آنها قادر به خرید موفق نیستند چرا که یک مکان مشخص وجود ندارد که کاوشگران با مراجعه به آنها بتوانند با مشاوره گرفتن به اطلاعات خود بی افزایند. به همین دلیل اغلب با شکست مواجه شده و معمولا به دلیل قیمت های بالای دستگاه های فلزیاب و توانایی و قدرت خرید پایین کاوشگران، به طور کلی کاوش را رها می کنند. تا حدودی نیز می توان به فروشندگان حق داد چرا که هزینه های جانبی زیادی را متحمل می شوند و قیمت دستگاه ها به عوامل مختلفی وابسته می باشد. اما این موضوع قیمت بالای نامعقول برخی از آنها را توجه نمی کند.

گنجیاب عمق کاوش بالا
گنجیاب عمق کاوش بالا

از طرفی همان طور که می دانید کاوش در کشور ما دارای ممنوعیت های قانونی می باش؛ به طبع فروش دستگاه و واردات قطعات آنها نیز به همین صورت می باشد. یکی از مواردی که باعث افزایش قیمت دستگاه ها می شود؛ عمق کاوش و قدرت نفوذ آنها به اعماق زمین می باشد. اما عمق نفوذ دستگاه های فلزیاب یکی از مواردی می باشد که نمی توان آن را نادیده گرفت و از بخش های ضروری معیار های انتخاب دستگاه می باشد.

حال با در نظر موارد بالا چگونه می توان از مشکلات رد شد و یک دستگاه فلزیاب و گنج یاب با قابلیت های لازم برای یک کاوش استاندارد خریداری کرد. جواب این سوال نزد ماست؛ تنها کافیست تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

چرا گنجیاب با عمق کاوش بالا بخریم؟

تفاوت کشور ایران با سایر کشور ها در تاریخچه؛ قدمت، و تمدن کهن آن می باشد. البته به همین دلیل و با در نظر گرفتن موقعیت جغرافیای آن کشور دارای خاکی سرشار از مواد و املاح معدنی می باشد. که اجازه کاوش با هر نوع دستگاهی را به کاوشگران نمی دهد؛ نیاز به یک دستگاه فلزیاب پالسی برای کاوش درآن ضروری و از الزامات می باشد.

حال شاید از خود بپرسید قدمت چه ارتباطی با نوع گنج یاب دارد؛ این سوال کاملا بجا و صحیح می باشد اما جوابی کاملا منطقی دارد. تصور کنید در این زمان شما یک دفینه و یا یک شی را در عمق یک متری زمین دفن می کنید. پس از گذر 10 سال مقداری خاک به سطح زمین به واسطه فرسایش اضافه شده و فرضا شی شما در 1/5 متری زمین قرار می گیرد؛ حال تصور کنید یک شی در 1000 سال پیش دفن شده است؛ قطعا عمق آن نسبت به کشوری که دارای 300 سال قدمت می باشد، بسیار بیشتر خواهد بود. بنابراین استفاده از یک دستگاه با عمق کاوش بالا کاملا نیاز می باشد. مناسب ترین سیستم کاوش برای ردیابی دفینه در کشور ایران سیستم های پالسی می باشند؛ چرا که علاوه بر توانایی سازگاری با خاک های معدنی؛ توانایی نفوذ بالایی نیز دارد.

برخی از فلزیاب های ارزان با عمق نفوذ بالا

  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب ZICCO X2
  • فلزیاب AUR 370
  • فلزیاب ANTARES
  • فلزیاب TACHAR T4

09917579030****09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا