مقالات فلزیاب

گنجیاب حرفه ای

گنجیاب حرفه ای

با سلام به شما کاوشگران و همراهان همیشگی. در این مقاله می خواهیم در مورد؛ گنجیاب حرفه ای با شما صحبت کنیم. دلیل انتخاب این موضوع برای این مقاله؛ اهمیت زیادی می باشد که این موضوع دارد. همچنین اهمیت زیادی می باشد که تمامی کاوشگران به آن می دهند.

گنجیاب حرفه ای
گنجیاب حرفه ای

استفاده از یک دستگاه با کیفیت و قوی؛ خواسته و آرزوی هر کاوشگری می باشد. چرا که استفاده از یک دستگاه فلزیاب با کیفیت؛ می تواند علاوه بر کاهش چشمگیر زمان کاوش؛ درصد موفقیت آن را نیز افزایش داده و همچنین؛ از صرف هزینه های اضافی جلوگیری به عمل آورد. البته دقت در انتخاب نوع دستگاه بسیار مهم و اساسی می باشد. چرا که این ابزار های قدرتمند؛ دارای انواع و گونه های زیادی می باشند که؛ در صورت عدم اطلاع از قابلیت های هر یک و کاربرد های آنها؛ نتیجه کاوش شما می تواند بسیار غیر قابل قبول باشد.

چگونگی انتخاب گنجیاب حرفه ای

دستگاه های گنج یاب و طلایاب ها بسته به نوع و تکنولوژی ساخت آنها؛ دارای قیمت های متفاوت و گوناگونی می باشند. بسیاری از کاوشگران تصور می کنند که با صرف هزینه های بیشتر؛ می توانند؛ دستگاه بهتر و قوی تری را خریداری نمایند. در صورتی که این تفکر اشتباه بوده و انتخاب می بایست؛ بر اساس نوع نیاز شما صورت پذیرد. برخی از کاوشگران بر این باورند که دستگاه هایی که برچسب حرفه ای را یدک می کشند؛ باید دارای قابلیت های ماورایی و عجیبی باشند. در صورتی که تنها با دارا بودن قابلیت هایی که کاوشی سریع و راحت را فراهم آورد؛ آن دستگاه در دسته محصولات حرفه ای قرار می گیرد. برخی از قابلیت های یک فلزیاب و گنج یاب قوی :

  • عمق مطلوب (حداقل 3 متر)
  • دارای قدرت تفکیک حرفه ای و مناسب داشته باشد
  • دارای عملکرد قابل قبولی در خاک های معدنی داشته باشد
  • دارای قابلیت عمق سنجی باشد
  • توانایی کاوش در انواع مکان ها را داشته باشد
  • دارای سیستم فیلترینگ املاح باشد
  • از کویل های مختلف پشتیبانی کند

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا