مقالات فلزیاب

گنجیاب حرفه ای ایرانی

گنجیاب حرفه ای ایرانی

در این مقاله شما دوستان را با یکی از گنجیاب های حرفه ای ایرانی آشنا خواهیم کرد. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید؛ تا با آشنایی با قابلیت های این دستگاه فلزیاب؛ شما نیز همانند بسیاری از کاوشگران موفق ایرانی قادر باشید به اهداف خود دست یابید.

گنجیاب حرفه ای ایرانی
گنجیاب حرفه ای ایرانی

آشنایی با گنجیاب حرفه ای ایرانی AUR 370 Multi

این دستگاه فلزیاب ساخته شده است سیستمی مکمل فوق العاده قدرتمند و با عملکردی با ثبات در در انواع خاک ها می باشد. دستگاه فلزیاب حاصل سالها تلاش و پشتکار شبانه روزی کارشناسان و محققین ایرانی می باشد. یکی از اصلی ترین قابلیت های این دستگاه فلزیاب استفاده از سیستم مگنومتر برای تصویر برداری می باشد. این فلزیاب تصویری با استفاده از ۸ عدد سنسور مگنومتر توانایی تصویربرداری با وضوح بسیار بالا را دارد.

کیفیت تصویر برداری این دستگاه به قدری می باشد که شما می توانید تمامی موانع موجود در راه هدف را مشاهده نمایید. راهروها و تونل‌ ها و اتاقک های زیر زمینی را مشاهده کرده؛ شکل حدودی و کلی هدف را دیده و بهترین و مناسب ترین مسیر برای دستیابی به اهداف را مشخص نمایید. این دستگاه فلزیاب دارای قابلیت های بیشماری می باشد که یکی از مهم ترین قابلیت ها توانایی خوراکی و خوراک کاری آن می باشد که شما می توانید با مشخص کردن هدف مورد نظر خود به وسیله خوراک دهی ردیابی بهتری را تجربه کنید.

قابلیت های فلزیاب AUR 370 Multi

این دستگاه فلزیاب در حال حاضر در سه مدل طراحی و تولید می ‌شود. نمونه مولتی آن که در این مقاله نیز با آن آشنا خواهید شد؛ نمونه ارتقا یافته و قوی این سری دستگاه های فلزیاب می باشد. این دستگاه فلزیاب دارای قابلیت های کاربردی بسیار زیادی می باشد که از جمله آنها می‌ توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • توانایی فیلترینگ تصاویر و پردازش آنها با برنامه ویژوالایزر
  • توانایی حذف آلودگی های محیطی و نویز های اضافه
  • توانایی نمایش عمق
  • دارای سیستم مکمل
  • دارای سیستم نقطه زنی و سیستم تفکیک حرفه ای
  • توانایی دستیابی به عمق بالای ۱۰ متر

جهت هماهنگی های بیشتر با شماره های زیر با ما در ارتباط باشید

09917579030_09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا