مقالات فلزیاب

گنجیاب حرفه ای اصل

گنجیاب حرفه ای اصل

در این مقاله می خواهیم به معرفی و توضیح در مورد ابعاد مختلف گنجیاب های حرفه ای  و اصل بپردازیم. با ما همراه باشید تا با آشنایی با این موارد خرید بهتر و در نهایت کاوشی بهتر را تجربه کنید.

همان طور که می دانید دستگاه های فلزیاب در ردیابی انواع اهداف بکار گرفته می شوند. حال این اهداف ممکن است مجموعه ای از اهداف ارزشمند همانند طلا و گنج باشد و یا ممکن است از آهن، خطوط لوله و غیره تشکیل شده باشد. از دستگاه هایی که دارای قدرت تفکیک می باشند؛ می توان در این زمینه استفاده کرد. چرا که دستگاه های معمولی برای تمامی موانع و اهداف به یک صورت آلارم خواهد داد و این گونه زمان زیادی برای حفاری های مختلف سپری خواهد شد که باید نظر گرفت امکان این موضوع نیز وجود دارد که ؛ هدف مورد نظر بدست نیاید. اما دستگاه های مخصوص گنج یابی به کاربر نوع و جنس فلز را نیز اطلاع خواهد داد.

گنجیاب حرفه ای اصل
گنجیاب حرفه ای اصل

برخی از انواع گنجیاب حرفه ای اصل

  • گنجیاب GOLDEN WIN
  • گنجیاب DERAK 116
  • گنجیاب AJM BUGLE
  • گنجیاب RICHEL M-10
  • گنجیاب AJM 13300
  • گنجیاب AJM IMAGING PT
  • گنجیاب RICHEL M-20
  • گنجیاب ANTARES
  • گنجیاب RICHEL M-40

چرا باید گنج یاب اصل بخریم؟

در سطر های بالا توضیح دادیم که چرا در گنج یابی و دفینه یابی به دستگاه های گنج یاب و طلایاب نیاز داریم. حال به این موضوع خواهیم پرداخت که چرا دستگاه مورد استفاده ما حتما باید اصل و اورجینال باشد. این سوال ممکن است در ذهن بسیاری از کاوشگران باشد که؛ زمانی که قادر هستیم با یک فلزیاب ارزان قیمت به گنج یابی بپردازیم؛ چرا باید با هزینه های بیشتر دستگاه های اورجینال و اصل خریداری کنیم.

در  پاسخ باید بگوییم که زمانی که شما می خواهید خودرو بخرید؛ اگر بتوانید یک خودروی بنز بخرید؛ آیا پراید خواهید خرید؟ مسلما خیر؛ یا زمانی که قادر خواهید بود یک پراید صفر کیلومتر بخرید، هرگز یک خودرویی که 10 سال کار کرده است را خریداری نخواهید کرد. در این عرصه نیز؛ تفاوت دستگاه های اصل با سایر دستگاه ها دقیقا به همین صورت می باشد. خرید یک فلزیاب اورجینال؛ شانس موفقیت را تا حد زیادی افزایش می دهد. کاوش ها را راحت تر؛ لذت بخش تر خواهد کرد. استفاده از یک فلزیاب اورجینال به دلیل بهره مندی از متریال و سیستمی قوی؛ در زمان کاوش ها نیز تا حد زیادی صرفه جویی خواهد کرد.

گنجیاب حرفه ای اصل
گنجیاب حرفه ای اصل

از کجا می توان دستگاه با کیفیت و اصل خریداری کرد؟

بسیاری از افراد نیز نمی دانند که چگونه می توان به یک دستگاه خوب و اصل دستیابی داشت. در اکثر مواقع نیز این موضوع با در نظر گرفتن تعداد زیادی از فلزیاب های جعلی و فروشنده های بی تخصص؛ کاملا امری طبیعی می باشد. برای دستیابی به پاسخ این سوال و همچنین دریافت انواع مشاوره؛ با شماره های موجود در این مقاله با ما در ارتباط باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا