مقالات فلزیاب

گنجیاب بوقی چیست ؟ چرا استفاده از این دستگاه ها می تواند باعث افزایش شانس موفقیت گردد؟

گنجیاب بوقی

فلزیاب ها دارای انواع مختلف و زیادی می باشند. از انواع این دستگاه ها می توان به گنجیاب های بوقی؛ فلزیاب و گنج یاب آنتنی؛ سیستم های اسکنر؛ فلزیاب شاقولی؛ فلزیاب مگنومتر و موارد بسیار دیگری اشاره کرد. هر کدام از این سیستم ها دارای قابلیت های متفاوت و مختلفی می باشند. اما چرا استفاده از دستگاه های بوقی برای هر کاوشی ضروری و لازم می باشد. برای بررسی این موضوع لازم است تا کمی همراه ما باشید.

گنجیاب بوقی
گنجیاب بوقی

گنجیاب بوقی چیست ؟

همان طور که می توان از نام این دستگاه ها حدس زد؛ این فلزیاب ها با استفاده از بوق اقدام به کاوش می کنند. این فلزیاب ها با این قابلیت اصلی و کاربرد اصلی طراحی می شوند که؛ می توانند مکان دقیق اهداف را مشخص کنند. این فلزیاب ها بدین گونه می باشند که در زمان کاوش و ردیابی؛ درصورت برخورد با اهداف بوق زده و در مکان و نقطه ای که بوق به صورت ممتد پخش شد؛ هدف در همان نقطه قرار دارد. از ویژگی های این دستگاه می توان به عمق کاوش بالا اشاره کرد.

  • فلزیاب AJM 13300
  • فلزیاب DERAK 110
  • فلزیاب PV IMAGING
  • فلزیاب COBRA XS
  • فلزیاب ANTARES
  • فلزیاب AJM BUGLE
  • فلزیاب مکمل بوقی تصویری AUR 370 PLUS

مرکز فروش گنج یاب

تا این قسمت از مقاله با این سیستم و کاربرد آن آشنا شدید. برخی از برترین فلزیاب های بوقی نیز آشنا شدید. آخرین مورد همان طور که می توان مشاهده کرد؛ به فلزیاب مکمل اشاره کردیم. به همین دلیل نیاز است تا یک توضیح تکمیلی ارائه دهیم که فلزیاب های مکملی؛ از ترکیب چندین نوع سیستم کاوش طراحی می شوند. دلیل ادغام این سیستم ها؛ افزایش کارایی و قابلیت و قدرت دستگاه و شانس موفقیت کاوشگر؛ می باشد.  به عنوان نمونه دستگاه فلزیاب AUR 370 PLUS از ترکیب سیستم بوقی و تصویری ساخته شده است.

برای خرید فلزیاب و طلایاب؛ پیشنهاد ما به شما؛ مراجعه به کمپانی های معتبر و مجاز همانند کمپانی IKPV می باشد که؛ تمامی محصولات خود را قبل از فروش  در حضور مشتری؛ تست کرده و درنهایت با آموزش های جامع  و کامل؛ گارانتی و خدمات پشتیبانی و فروش فلزیاب اصل کاوشگران را به سمت موفقیت هدایت می کنند.

09917579030 _ 09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا