مقالات فلزیاب

گنجیاب ایرانی اصل

گنجیاب ایرانی اصل

کشور ایران در زمینه تولید دستگاه های فلزیاب در رده بسیار خوبی در سطح جهان قرار دارد. این موضوع به دلیل احساس نیاز زیادی می باشد که در تولید و عرضه این محصولات وجود دارد. همواره افراد زیادی در سطح جهان به گنج یابی و طلایاب می پردازند. از این رو تولید و استفاده از انواع دستگاه های فلزیاب؛ رواج زیادی دارد. اما دفینه و چیزی که امروزه به اسم گنجینه و گنج شناخته می شود؛ تنها در معدود کشور هایی همانند کشور ایران وجود دارد. چرا که این موارد تنها در اماکنی با قدمت زیاد وجود خواهند داشت. از این رو استفاده از دستگاه های گنجیاب ایرانی مخصوصا دستگاه های اصل؛ در کشور توصیه زیادی می شود.

گنجیاب ایرانی اصل
گنجیاب ایرانی اصل

برخی از انواع گنجیاب های ایرانی اصل

  • فلزیاب RICHEL M-20
  • فلزیاب AJM IMAGING
  • فلزیاب PV IMAGING
  • فلزیاب ZICCO X2
  • فلزیاب ANTARES
  • فلزیاب COBRA ION
  • فلزیاب COBRA XS

فلزیاب های ایرانی دارای چه ویژگی هایی می باشند؟

به طور حتم دستگاه های ایرانی دارای تفاوت هایی نسبت به دستگاه های ایرانی می باشند. به همین دلیل نیز؛ به دفعات مشاهده کرده اید که خرید و استفاده از این دستگاه ها توصیه می شود. فلزیاب های خارجی؛ به دلیل سیستم کاوش ناسازگار با اقلیم کشور؛ مناسب دفینه یابی و گنج یابی نمی باشند. از این رو خرید و استفاده از این دستگاه ها به هیچ عنوان توصیه نمی شود. به همین دلیل نیز مقایسه ای میان این دستگاه ها؛ و سایر دستگاه های ایرانی نخواهد شد.

سیستم های ایرانی در نگاه اول دارای قیمت بسیار مناسب تری نسبت به سایر دستگاه های فلزیاب می باشند. این موضوع باعث می شود تا بیشتر مورد توجه قرار گیرند. از طرفی به دلیل تولید داخلی این ابزار های مهم؛ امکان پشتیبانی و گارانتی آنها نیز وجود دارد. که این مورد در زمینه دستگاه های فلزیاب بسیار حائز اهمیت می باشد. از طرفی به دلیل طراحی رابط کاربری این دستگاه ها توسط طراحان داخلی؛ دارای راحتی بیشتری بوده و امکان هماهنگی بیشتری میان کاوشگر و دستگاه وجود دارد.

چه نوع گنجیابی مناسب دفینه یابی است؟

در بازار انواع مختلفی از دستگاه های دفینه یاب وجود دارد. شما می توانید برای موفقیت در این عرصه از مان برند ها و مدل های گوناگونی انتخاب خود را انجام دهید. اما باید به یاد داشته باشید که حتما در وهله اول فلزیاب مورد نظر شما دارای ملیتی ایرانی باشد. در قدم بعدی این موضوع باید در رابطه با سیستم کاوش دستگاه بکار گرفته شود. سیستم های کاوش زیادی در دنیا وجود ندارند. این موضوع می تواند یک پوان مثبت برای کاوشگران باشد. هرچند باز هم دقت زیادی را خواهد طلبید. باید در نظر داشته باشید که فلزیاب مورد نظر شما حتما دارای سیستم کاوش پالسی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا