مقالات فلزیاب

گنجیاب اصل ایرانی

گنجیاب اصل ایرانی

از دستگاه های گنجیاب اصل ایرانی در دفینه یابی و گنج یابی استفاده می کنند. این دستگاه ها به دلیل سازگاری بالایی که با اقلیم کشور دارند, بسیار دارای اهمیت می باشند. با بررسی های زیادی که صورت گرفته است؛ این دستگاه ها حتی از فلزیاب های خارجی نیز دارای کاربرد و عملکرد بهتری می باشند. و تمامی این موارد به لطف سیستم کاوش پالسی تعبیه شده در آنها می باشد. این سیستم کاوش یکی از قدرتمند ترین سیستم های کاوشی می باشد که امروزه در ساخت دستگاه های فلزیاب از آنها استفاده می شود.

گنجیاب اصل ایرانی
گنجیاب اصل ایرانی

برخی از برترین دستگاه های گنجیاب اصل ایرانی

  • گنج یاب MobiFuture
  • گنج یاب TACHAR T8
  • گنج یاب HOXNE
  • گنج یاب RICHEL M-160
  • گنج یاب TESLA SCAN 152
  • گنج یاب LEOPARD 4000

ویژگی های سیستم کاوش پالسی

سیستم های پالسی همان طور که در سطر های بالا بیان کردیم؛ از قوی ترین سیستم های طراحی شده برای دستگاه های فلزیاب می باشند. این سیستم با داشتن برخی از قابلیت های بسیار خوب؛ باعث شده است تا در میان سایر سیستم ها رتبه بالایی را کسب کند. از انواع این ویژگی ها می توان به مواردی همچون عمق کاوش بالا؛ سازگاری بالای این سیستم با انواع اماکن و انواع اهداف؛ ثبات بسیار خوب؛ سیستم تفکیک خوب؛ و از همه مهم تر قیمت بسیار مناسب تر از سایر سیستم ها اشاره کرد. شاید این سوال به وجود آید که چرا سیستمی با این چنین قابلیت هایی دارای قیمتی مناسب می باشد. این موضوع به این دلیل می باشد که این سیستم تنها با اقلیم کشور ما سازگار می باشد. از این رو تنها در ایران مورد استفاده قرار می گیرد.

برخی از انواع سایر سیستم های استفاده شده در کشور

خرید سیستم کاوش مناسب

همان طور که بیان کردیم مهم ترین و قوی ترین سیستم کاوش در کشور ما؛ به لحاظ سازگاری سیستم کاوش پالسی می باشد. اما این سیستم تنها سیستمی نمی باشد که در کشور ما مورد استفاده قرار می گیرد. از نمونه های معروف و کاربری این سیستم ها؛ می توان به موارد بالا اشاره کرد. دقت داشته باشید که زمانی موفق به خرید یک فلزیاب خوب خواهید شد و در نهایت طعم موفقیت را خواهید چشید که؛ یک فلزیاب متناسب با وضعیت هدف خود انتخاب کرده باشید. به عنوان مثال در تمامی مکان ها؛ اسکنر ها دارای کاربرد نمی باشند. و فرضا در صورت استفاده از یک فلزیاب با سیستم کاوش آنتنی موفقیت بیشتری حاصل خواهد شد. از این رو ملاک تنها باید نیاز  شما طبق شرایط موجود باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا