مقالات فلزیاب

گنجیاب آنتنی

گنجیاب آنتنی

با سلام به شما کاوشگران و بازدید کنندگان محترم. در این مقاله می خواهیم با شما دوستان در رابطه با دستگاه های گنجیاب آنتنی صحبت کنیم و در انتها تعدادی از برترین دستگاه های آن را معرفی کنیم. همانطور که از نام گذاری این دستگاه ها مشخص می باشد؛ این دستگاه های فلزیاب و گنج یاب با استفاده از آنتن اقدام به ردیابی و کاوش اهداف می کنند. اهداف دارای فرکانس های مختلف می باشند؛ این دستگاه ها با استفاده از همین فرکانس ها که هم به صورت پیش فرض می تواند وجود داشته باشد و هم به صورت دستی وارد شوند؛ اقدام به ردیابی می کنند.

گنجیاب آنتنی
گنجیاب آنتنی

مشخصه های گنجیاب آنتنی

در بالا به تعداد دو مورد از مشخصه های دستگاه های فلزیاب و طلایاب آنتنی اشاره کردیم. مورد اول مشخصه ظاهری که استفاده از آنتن می باشد و مورد دوم کاوش با استفاده از فرکانس می باشد. مورد سوم و مهم ترین مورد عمق کاوش بالای این دستگاه ها می باشد. با توجه به عمق دفینه های موجود در ایران؛ استفاده از یک دستگاه گنج یاب آنتنی یکی از الزامات خواهد بود؛ چرا که در صورت عدم دسترسی به عمق مورد نیاز؛ عملا دستیابی به اهداف نیز غیر ممکن خواهد بود.

  • فلزیاب AJM 13300,
  • فلزیاب DERAK 110,
  • فلزیاب ZICCO X1,
  • فلزیاب PV IMAGING,
  • فلزیاب AUR 370,
  • فلزیاب PMR-PLUS

فلزیاب AUR 370

برای معرفی و آشنایی بیشتر دستگاه فلزیاب AUR 370 را برای شما عزیزان انتخاب کرده ایم. دلیل انتخاب این دستگاه فلزیاب؛ مکمل بودن این دستگاه فلزیاب می باشد. این دستگاه با استفاده از چندین سیستم کاوش طراحی شده است که یکی از آنها سیستم آنتن راداری می باشد که به همین دلیل شانس موفقیت کاوشگر را تا حد زیادی افزایش می دهد. نیاز به استفاده از چند فلزیاب از بین خواهد رفت؛ سرعت کاوش افزایش پیدا خواهد کرد و در هزینه های کاوش نیز صرفه جویی خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 09917579030 و 09917579020 با ما در ارتباط باشید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا