مقالات فلزیاب

گنجیابی

گنجیابی

گنجیابی یکی از فعالیت هایی می باشد که افراد زیادی را با؛ سن مختلف به خود جذب می کند. این فعالیت دارای سختی های زیادی می باشد. اما از طرفی به جد می توان گفت که تنها فعالیتی می باشد که؛ هر فردی با هر شرایط جسمی و سنی می تواند به آن بپردازد. این فعالیت از چند جنبه دارای اهمیت و نکته می باشد. در ابتدا می توان به جنبه سرگرمی و تفریح آن؛ اشاره کرد. در قدم بعدی می توان به تاریخ شناسی و لذتی اشاره کرد که افرادی که به گذشته و تاریخ شناسی دارند؛ خواهند برد. در نهایت می توان به کسب ثروت و جنبه مالی این قضیه اشاره کرد.

گنجیابی
گنجیابی

گنجیابی

در متن های بالا با جنبه های مختلف گنج یابی و دفینه یابی آشنا شدید. اما در این قسمت بهتر است بدانید که مهم ترین بخش شروع کاوش و به نتیجه رسیدن کاوش؛ چیست. همان طور که می دانید برای ردیابی دفینه؛ کاوشگران از وسیله هایی همانند فلزیاب؛ طلایاب و گنج یاب استفاده می کنند. در حقیقت مهم ترین بخش و دلیل موفقیت هر کاوشگری استفاده از یک فلزیاب در کاوش؛ می باشد.

این دستگاه ها در بخش ها؛ مدل ها و سیستم های مختلفی تولید و دسته بندی می گردند. تنوع در این دستگاه های مهم و پر کاربرد؛ تنها به منظور فراهم نمودن سلیقه های مختلف کاوشگران نمی باشد. بلکه هدف اصلی تنوع در دستگاه ها و سیستم های آنها؛ امکان کاوش و ردیابی انواع اهداف در تمامی نقاط می باشد.

برخی از سیستم های فلزیابی و دفینه یابی حرفه ای

  • فلزیاب مکمل و چند کاربره TACHAR T1،
  • فلزیاب تصویری KOMATSU A-U-2،
  • فلزیاب مکمل AUR 370،
  • فلزیاب آنتن راداری ZICCO X2،
  • فلزیاب بوقی پالسی ANTARES،
  • فلزیاب و یون یاب COBRA XS،
  • فلزیاب شاقولی RPM-2

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان ما می توانید همه روزه با شماره های زیر در تماس باشید.

09917579030

09917579020

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا