مقالات فلزیاب

کاوش با فلزیاب بوقی

کاوش با فلزیاب بوقی

دستگاه های گنج یاب یکی از پر استفاده ترین ابزار های موجود در عرصه دفینه یابی می باشند. برای دستیابی به اهدافی که در اعماق زمین مدفون شده اند؛ وجود و استفاده از یک دستگاه فلزیاب حرفه ای از الزامات می باشد. گنج یابی در کشور ما به دلیل شرایط موجود و تاریخچه کهنی که این سرزمین دارد؛ دارای سختی های زیادی می باشد؛ از این رو اگر هدف شما از کاوش دفینه یابی و گنج یاب می باشد و در آن مصمم می باشید؛ حتما باید از یک دستگاه فلزیاب اورجینال و حرفه ای در کاوش خود استفاده کنید. برای بسیاری از کاوشگران کاوش با فلزیاب بوقی یکی از بهترین انتخاب ها می باشد. در ادامه برای بررسی این موضوع همراه ما باشید.

کاوش با فلزیاب بوقی
کاوش با فلزیاب بوقی

چرا کاوش با فلزیاب بوقی

در سطر های بالا آموختید که اصولی ترین حالت کاوش گنج؛ استفاده از دستگاه های فلزیاب و گنج یاب می باشد. اما دستگاه های فلزیاب  و طلایاب ها دارای انواع مدل ها و برند های مختلفی می باشد که هر کدام از آنها دارای قابلیت های مختلف؛ کیفیت های مختلف و کارایی های مختلف می باشند. مهم ترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این موضوع می باشد که؛ نباید از دستگاه های فلزیاب خارجی استفاده کنید؛ چرا که؛ به دلیل قیمت بالای فلزیاب ها اجناس تقلبی زیادی در بازار می باشد و اکثر این محصولات را نیز تحت عنوان دستگاه های خارجی به فروش می رسانند. از طرفی این دستگاه ها حتی در صورت اصلی بودن نیز؛ به دلیل استفاده از سیستم کاوش وی ال اف؛ دارای کاربرد زیادی نمی باشند.

برخی از قوی ترین فلزیاب های دارای سیستم نقطه زنی :

  • فلزیاب AJM BUGLE,
  • فلزیاب DERAK 116,
  • فلزیاب DERAK 110,
  • فلزیاب ZICCO X1,
  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب AUR 370

دستگاه ها نقطه زن به دلیل بهره مندی از سیستم پالسی و دارا بودن به قابلیت های خاص توانایی نفوذ به اعماق بالایی را دارا می باشند. همچنین این سیستم دارای قدرت تفکیک مناسب و مطلوبی می باشند. از دیگر قابلیت های این سیستم می توان به خاصیت نقطه زنی و مشخص کردن مکان دقیق اهداف یاد کرد.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا