مقالات فلزیاب

کاوش با فلزیاب ایرانی

کاوش با فلزیاب ایرانی

ارجعیت کالای خارجی نسبت به کالای ایرانی سال های زیادی می باشد که در کشور وجود دارد. این موضوع نیز بر می گردد به بی مسئولیتی تولیدکنندگان و تعیین قیمت بالا برای کالاهای بی کیفیت. این موضوع در مورد دستگاه های فلزیاب نیز صدق می کند و آنها نیز از این قاعده مستثنی نیستند. همه ما دوست داریم تا از دستگاه های ایرانی استفاده کنیم، اول به دلیل حمایت از کشور و تولیدات آنها و در مراحل بعدی به دلایلی همچون قیمت کمتر، پشتیبانی بهتر، گارانتی محصول و مواردی از این قبیل.

کاوش با فلزیاب ایرانی
کاوش با فلزیاب ایرانی

اما با وجود شرایط حاکم این موضوع قابل انجام نخواهد بود. تمامی کاوشگران به توجه به پیشینه و زمینه خوبی که نسبت به سایر موارد دارند تصور می کنند که دستگاه های فلزیاب نیز به همین گونه می باشند. در صورتی که در مورد دستگاه های فلزیاب داستان کمی تغییر می کند.

کاوش با فلزیاب ایرانی یا خارجی؟

در بالا با تعدادی از مواردی که در مورد دستگاه فلزیاب خارجی وجود دارد آشنا شدید مهم ترین عواملی که باعث می شود شما را به استفاده از دستگاه های فلزیاب ایرانی تشویق کنیم موارد زیر می باشد.

  • عمق کاوش پایین به دلیل استفاده از سیستم های سطح پایین
  • عدم سازگاری با خاک و اهداف ایران
  • دریافت نویز زیاد به دلیل وجود املاح معدنی زیاد در خاک های ایران
  • قیمت های بسیار بالا به دلیل خرید و فروش با ارز و پیمودن مسافت های بالا
  • عدم پشتیبانی کمپانی های سازنده و ارائه خدمات پس از فروش
  • عدم گارانتی از سمت کمپانی

حال که از ویژگی های دستگاه های خارجی آگاه شدید در تکمیل موارد و مطالب بالا باید بگوییم که جو حاکم در مورد کیفیت پایین دستگاه های ایرانی در مورد فلزیاب ها کاملا غلط می باشد. به دلایلی که در بالا به آنها اشاره کردیم فلزیاب های وارداتی از قدرت های کمتری بهره مند هستند و استفاده و خرید گنج یاب ایرانی بسیار عاقلانه تر می باشد.

برخی از فلزیاب های حرفه ای و ارزان ایرانی :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا