مقالات فلزیاب

کاوش با فلزیاب ارزان

کاوش با فلزیاب ارزان

آیا کاوش با فلزیاب های ارزان می تواند ما را به موفقیت برساند؟ آیا فلزیاب های ارزان دارای کارایی های لازم جهت یک کاوش حرفه ای و دقیق هستند، چگونه می توان در میان دستگاه هایی که قیمت بالایی دارند و دارای قابلیت های زیادی می باشند به انتخاب یک دستگاه ارزان قیمت فکر کرد؟ این ها تنها بخش کوچکی از سوالاتی می باشند که ممکن است هر لحظه ذهن هر کسی را به خود مشغول کند و غالبا افراد مبتدی و کسانی که به تازگی به این عرصه وارد شده اند دارای این سردرگمی ها هستند.

کاوش با فلزیاب ارزان
کاوش با فلزیاب ارزان

اگر به طور کلی بخواهیم یک پاسخ به تمام این سوالات بدهیم، باید بگوییم که نه، استفاده از دستگاه های ارزان به هیچ عنوان توصیه نمی شود، مگر در صورت شناخت کمپانی تولید کننده آن، که شما کاملا با آن  آشنایی کامل داشته باشید و از کیفیت محصولات آن مطلع باشید.

کاوش با فلزیاب ارزان قیمت :

تصویری که همه ما از دستگاه ها و ابزار های ارزان قیمت در ذهن خود داریم این است که آنها فاقد کارایی ها و کیفیت لازم برای انجام هر کاری هستند، اما این تصور کاملا غلط می باشد. موارد بسیاری در تعیین قیمت یک دستگاه فلزیاب موثر است که می توان مهم ترین آنها را قابلیت ها و ویژگی های هر دستگاه نامید. در مواردی داشتن ارزش ریالی پایین یک دستگاه به معنی کیفیت و کارایی کم آن دستگاه نمی باشد بلکه تولید کننده با کاهش قابلیت دستگاه و محدود کردن آن سعی بر کاهش قیمت آنها می نمایند تا دستگاه های تولید آنها در تمامی رنج قیمت ها باشد تا تمامی کاوشگران با هر میزان توانایی مالی قادر باشند تا صاحب یک فلزیاب باشند.

ممکن است برخی از افراد با شنیدن کاهش قابلیت این تصور را داشته باشند که دستگاه ارزان قادر به کاوش و یافتن اهداف نیستند اما این طور نیست و به طور مثال می توان به این مورد اشاره کرد که فرضا قابلیت نمایش عمق هدف یک خاصیت و قابلیت اضافه بر روی دستگاه فلزیاب می باشد که تاثیری بر اصل عملکرد دستگاه ندارد و صرفا اپراتور با آگاهی از عمق هدف می تواند راحت تر به هدف خود برسد. در دستگاه های ارزان با حذف این مورد موجب کاهش قیمت شده اما در عین حال دستگاه همچنان از توانایی کشف اهداف بهره می برد. چرا که اصلی ترین قابلیت یک دستگاه نیز همین مورد می باشد.

مشاهده برخی از گنج یاب های ارزان و حرفه ای :

  • فلزیاب TOMAS-S-1
  • فلزیاب AUTOCRAT
  • فلزیاب GOLDEN WIN
  • فلزیاب DERAK 101
  • فلزیاب TORNADO
  • فلزیاب DMF-Y
  • فلزیاب AJM BUGLE

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا