مقالات فلزیاب

کارشناس علائم باستان شناسی

کارشناس علائم باستان شناسی

کاهی اوقات شما نشانه هایی دارید که نمدانید تکلیف این نشانه ها مشخص نیست و یا این که آیا این نشانه مبنی بر وجود گنج است یا بر اثر فرسایش طبیعی به وجود آمده اگر شما نمی خواهید مثبت فکر کنید باید هر نشانه ای  میبینید را از قلم ندارید .خب بحث دوم در بررسی آثار میباشد برخی آثاری که شما در طبیعت پیدا میکنید نیاز به کارشناسی مجرب دارد تا بتواند به شما اطلاعات دقیقی دهد. مراقب باشید افراد کلاهبردار در این زمینه  با دادن اطلاعات غلط شما را از هدف خود درو می کنند .

کارشناس علائم باستان شناسی
کارشناس علائم باستان شناسی

افراد قدیمی

افراد  قدیمی و انسان های زمان های شاهنشاهی  طبق روسومات دارایی های خود را هنگام مردن در قبر خود دفن میکردند به همین دلیل است که گنج های باستانی در ایران زیاد است اه این ها برای قبر مرده خود ممکن است از سنگی به شکل های مختلف تراشیده شده استفاده میکند  که از مهم ترین و مشهور ترین آن ها میتوان به سنگ آسیاب , سنگ شتر , سنگ لاکپشت , جوغن و خلیلی از نشانه های دیگر که بر روی سنگ ها حکاکی شده است  خب در آن زمان  گنج را معمولا  در اطراف نشانه دفن میکردند  و پیدا کردن آن بدون کمک از فردی که اطلاعات کافی را در مورد باستان شناسی نداشته باشد مشکل است.

خب نیازی نیست شما نگران این موضوع باشید شرکت ای کا پی وی در این زمینه نیز پیشرو میباشد و دارای چندی دکتر باستان شناس و کارشناس تفسیر علائم  که به شما راحت کمک میکنند تا نشانه خود را تفسیر کنید. یا شما میتوانید. یا به صورت حضوری با کارنشان ما در ارتباط باشید تا به محل شما آمده و منطقه را از نزدیک مورد بررسی قرار دهد که احتمال پیدا کردن ورودی دفینه در این مواردی که کارشناس از نزدیک بررسی میکند.  پس اگر حتی مکانی دارید که مشکوک نیست را برای ما در تلگرام ارسال کنید تا کارشناسی رایگان گردد اگر تایید شد برای کارشناسی در محل اقدام کنید.

تلفن تماس  با خش فروش و کار شناسی به صورت تلفنی :

۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

در تلگرام :

مشاهده کانال : فلزیاب ۷۷۷

اینستاگرام :

تفسیر علائم و نشانه گنج  رایگان

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع  ، فلزیاب پالسی سنسور، فلزیاب آنتن راداری ، گنج یاب ،  GPR و انواع شاقول با کارشناسان ما در تماس باشید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا