مقالات فلزیاب

کاربرد فلزیاب مکمل

کاربرد فلزیاب مکمل

فلزیاب ها که یکی از مهم ترین ابزار های کاوش دفینه و گنج به شمار می آیند. طی چند دهه اخیر؛ توانسته به محبوبیت و فروش بالایی دست یابد. پیشرفت علم در چند سال اخیر این محصولات را دستخوش تغییرات زیادی کرده است. این تغییرات در مجموع باعث شده است تا؛ کاوش به یک لذت بدل شود. که حتی در صورت عدم دستیابی به اهداف؛ کاوشگر از کاوش خود کاملا راضی خواهد بود. هر چند به دلیل قابلیت های فراوانی که به آنها دست یافته اند؛ دستیابی به اهداف به طور قطع رقم خواهد خورد. این ابزار های حرفه ای به دلیل تولید در نوع های گوناگون؛ توانسته اند تمامی نیاز های کاوشگران را برطرف سازند. یکی از دستگاه های حرفه ای؛ فلزیاب مکمل می باشد؛ که در این مقاله به بررسی کاربرد آن ها خواهیم پرداخت.

کاربرد فلزیاب مکمل
کاربرد فلزیاب مکمل

کاربرد فلزیاب مکمل در دفینه یابی

تمامی کاوشگران ایرانی؛ به قصد دستیابی به دفینه و طلا به کاوش می پردازند. به همین دلیل همواره توصیه می شود که از دستگاه هایی استفاده شود که علاوه بر قدرت تفکیک مناسب؛ دارای کیفیت بالایی نیز باشند. همان طور که گفتیم دلیل تنوع در نوع سیستم و نوع کاربرد فلزیاب ها؛ تنوع در دفینه ها و اهداف  و مکان های آنها می باشد. اما تصور کنید در یک کاوش؛ قصد ردیابی دو نوع هدف را داشته باشید؛ در دو مکان مختلف. آن گاه چگونه می توان به این هدف ها دست یافت. قطعا باید از دو دستگاه مختلف و سازگار با این اماکن و اهداف استفاده کنید.

اما همان طور که می دانید؛ دستگاه های فلزیاب دارای قیمت های بالایی هستند. که گاها حتی خرید یکی از آنها نیز برای برخی از کاوشگران میسر نمی باشد. در این صورت چگونه می توان؛ صاحب یک دستگاه فلزیاب خوب شد؟

 تنها راهی که وجود دارد که به تازگی ابداع شده است؛ استفاده از دستگاه های مکمل می باشد. این دستگاه ها؛ از چندین سیستم مختلف مورد نیاز کاوشگران ساخته و طراحی می شوند. در این صورت کاوشگران تنها با خرید یک فلزیاب؛ صاحب چند فلزیاب می شوند. این دستگاه ها دارای مزیت های دیگری نیز می شوند. در ادامه به تعدادی از آنها اشاره خواهیم کرد.

قابلیت های دستگاه ها مکمل

  • کاوشی راحت تر
  • حمل و نقل ساده تر
  • استفاده از یک فلزیاب به جای چند فلزیاب
  • صرف هزینه کمتر
  • افزایش درصد موفقیت
  • تجربه کاوشی راحت تر و لذت بخش تر

 

خرید فلزیاب در تمام نقاط شیراز و نمایندگی های  فلزیاب دوبی، فلزیاب ابوظبی، فلزیاب آذربایجان، فلزیاب باکو، فلزیاب نخجوان، فلزیاب ایروان، فلزیاب عراق، فلزیاب افغانستان، فلزیاب پاکستان با تماس با شماره های 09917579030 و 09917579020 امکان پذیر می باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا