مقالات فلزیاب

چگونه یک فلزیاب مناسب انتخاب کنیم

چگونه یک فلزیاب مناسب انتخاب کنیم

در یافت راهنمایی توسط متخصصان فلزیاب حرفه‌ای برای یافتن بهترین فلزیاب برای شما!
فلزیابی برای یافتن گنجینه‌های دنیای جدید پر از هیجان و ماجراجویی میباشد.فلزیابی در فضای باز نه تنها برای شما بلکه می‌تواند راه خوبی باشد و نیز برای خانواده و دوستانتان هم میتواند باشد که به سریع‌ترین سرگرمی رو به رشد ملحق شوند. فلزیابی  یک راه سرگرم‌ کننده‌ برای لذت بردن از فضای باز در و پیدا کردن گنجینه‌های ارزشمند از هر نوع است . این تنها سرگرمی نیست  ، بلکه تنها سرگرمی است که ما سود زا است که زیرا میدانیم این سرگرمی با پول و اشیای قیمتی که شما پیدا می‌کنید ، زندگی‌تان را متحول میکند . بنابراین ، بهترین ردیاب فلزی برای شما چیست ؟

چگونه یک فلزیاب مناسب انتخاب کنیم
چگونه یک فلزیاب مناسب انتخاب کنیم

در فلزیابی دنبال چه چیزی هستید

بهترین ردیاب فلزی آن‌هایی هستند که درست برای خواسته‌های شخصی شما طراحی شده اند. بسته به اینکه کجا زندگی می‌کنید ، بودجه تان ، و به پیدا کردن چیزی که علاقه دارید – تعدادی ردیاب فلزی مختلف وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها انتخاب کنید . این مقاله یک راهنمای عملی برای شما میباشد ، این مقاله  نوشته شده توسط متخصصان فلزیاب با تجربه واقعی است که ، که امروز تجربیات خود را سفارش خواهیم داد.

چی میخوای پیدا کنی؟

علایق خود را مشخص کنید.سکه، حلقه ها، جواهرات، زیور آلات طلا، آثار هنری، یا عتیقه؟

اغلب فلزیاب ها که امروزه تولید می‌شوند ، ” همه منظوره ” هستند که همه چیز را از جمله  سکه ، حلقه و جواهرات برای آثار عتیقه و حتی طلا پیدا خواهند میکنند- و آن‌ها در هر رنج قیمتی در دسترس هستند . فلزیاب هایی مثل گرت Ace ۲۵۰ ، گرت ات پرو یا مجموعه ایکس ترا Minelab برای یافتن هر چیزی که شما می‌خواهید ، عالی هستند . استفاده از افراد مبتدی ، که برای بازنشستگان و سالمندان و بسیار مقرون به صرفه تر است .

اگر هدف اصلی شما داشتن سرگرمی و ماجراجویی به علاوه یک ورزش است ، جا های زیادی برای رفتن به شکار کردن جواهرات وجود دارد . شما یک دستگاه فلزیاب همه منظوره با قابیلت استثنایی ( نقطه  زنی ) و توانایی‌ها  و قابلیت تفکیک برای حذف زباله‌ها و اهداف کم ارزش استفاده میکنید. به گو فایند ماینلب و White’s Coinmaster نگاه کنید ، همه محصولات مورد علاقه مشتریان با قیمت‌های مقرون به صرفه و ویژگی‌های اتوماتیک و آسان قابل خرید هستند.

جستجو برای آثار، عتیقه،  در عمق های پایین؟ شما به یک آشکارساز عمیق تر مثل Garrett GTI 2500 با Eagle Eye و Nokta FORS CoRe Pro نیاز خواهید داشت. GPX 5000 Minelab ، Macro Deephunter 3D Pro و Nokta هم نیز از کیفیت خوبی برخوردار هستند.

در کجا میتوان فلز بیشتری با کمترین زمان پیدا نمود؟ پارک ها، مدارس، نمایشگاه ها، کوه ها، سواحل، در آب

به این فکر کنید که در کجا بیشتر وقت را شکار خواهید کرد . اگر قصد دارید در پارک‌های نزدیک یا زمین‌های بازی ، محوطه‌های مدرسه قدیمی ، اردوگاه‌های ماهیگیری و بسیاری دیگر مکان‌های زمین خشک جستجو کنید ، پس یک ردیاب فلزی تمام منظوره برای شما مناسب است ، و بسیاری از آن‌ها باید انتخاب شوند .  ولی اگر شما نزدیک دریاچه‌ها یا رودخانه‌ها زندگی کنید و می‌خواهید لبه‌های آب را برای از دست دادن حلقه و جواهرات شکار کنید ، اغلب ردیاب‌های فلزات منظوره حلقه‌های جستجو آب ضد آب دارند که برای آب کم‌عمق ایمن هستند.

چگونه یک فلزیاب مناسب انتخاب کنیم

امید وارم این مقاله کمی شما را در زمینه خرید فلزیاب راهنمایی نموده باشد.

منبع: kellycodetectors

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا