آثار و نشانه ها

چگونه بدون داشتن نقشه گنج زیرخاکی و دفینه پیدا کنیم؟

چگونه بدون داشتن نقشه گنج زیرخاکی و دفینه پیدا کنیم؟

بررسی این موضوع که آیا چگونه بدون داشتن نقشه گنج زیرخاکی و دفینه پیدا کنیم؟ بسیار مشکل است اما شدنی است پیدا کردن یک مورد شبیه به این مانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه است. خب چه گونه وارد عمل شوید که به اصطلاح نقطه شروع باشد. هر فردی که دنبال کاوش دفینه می رود قطعا با واژه قبر آشنایی دارد یکی از واضح ترین نوع گنج در قبرستان هاست معمولا قبرها رو به خورشید و به صورت صعودی وجود دارند که قبر افراد فقیر پایین تر از همه و قبر پادشاه ها در بلند ترین نقطه قبرستان وجود دارد. خب اکنون قبرستان واقعی کجا قرار دارد ؟

چگونه بدون داشتن نقشه گنج زیرخاکی
چگونه بدون داشتن نقشه گنج زیرخاکی

چگونه بدون داشتن نقشه گنج ، زیرخاکی پیدا کنیم

معمولان کنار قلعه ها روستا ها و شهر های قدیمی قرار دارن و طوری قرار گرفته است که مسیر تردد در آن زمان فقط برای قبرستان بوده و آن راه کارایی دیگری نداشته است و قبرهای که به صورت صعودی است در دامنه یک تپه بزرگ است و بارز ترین نشانه آن وجود سنگ های با شکل های دایره مربع مستطیل و مربع است که نصف سنگ ها در خاک قرار دارد و سمت این قبرها رو به نور مستقیم خورشید صبح یا غروب است شکافتن هر قبر ملزم به رعایت کامل موارد بهداشتی است تا سلامت شما را تضمین کند در بعضی موارد که شخص جوینده وقت کافی دارد می تواند با جست و جو در نقاط مختلف و برسی دقیق نقاط بتواند تجربه و مکان های پر باری را پیدا کند.

اما توصیه ما به شما کاوشگران این است حتی المکان از یکی از دستگاه های فلزیاب شرکت IKPV برای کاوش استفاده کنید

تا موفقیت خود را تضمین کنید، این کمپانی دارای سابقه زیادی در زمینه تولید انواع گنج یاب دارد که کمک زیادی به شما خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا