مقالات فلزیاب

چرا فلزیاب ایرانی ای کا پی وی ؟

چرا فلزیاب ایرانی ای کا پی وی ؟

فلزیاب  های این روزها به لوازمی الکترونیک و گاه پیچیده ای تبدیل شده اند. این تنوع تولید و پیچیده شدن امکانات الکترونیکی فلزیاب های امروزی باعث سردرگمی و سخت شدن انتخاب در هنگام خرید می شود. برای خرید یک فلزیاب اقتصادی ترین کار این است که متناسب با عمق کاوش و نوع کار فلزیاب مورد نظرتان را انتخاب کنید. به طور کلی بر اساس بررسی، برای کاوش عمق ۴ متر فلزیاب های زیر ۱۰ ملیون مناسب اند بنابراین براساس همین آمار برای ۱ متر کاوش عمق بیشتر مبلغی به هزینه اصلی افزوده می شود، که بسیار معقولانه است.

چرا فلزیاب ایرانی ای کا پی وی ؟
چرا فلزیاب ایرانی ای کا پی وی ؟

از طرف دیگر؛ بعد از پیشرفت فلزیاب ها توجه مردم به میزان مصرف باطری فلزیاب ها بیشتر شد. کاتالوگی که همراه فلزیاب وجود دارد  که با نگاه کردن به آن و نمودارهای مشخص شده روی آن درمی یابیم فلزیابی که قصد خرید آن را داریم چقدر انرژی مصرف می کند و هربار شارژ آن چقدر زمان لازم است و چه میزان پول باید بپردازید.خارجی یا داخلی؟!در بازار ایران برندهای دستگاه  طلایاب و گنجیاب داخلی چیزی از همنوعان خارجی خود کم ندارند.

چرا فلزیاب ایرانی ای کا پی وی ؟

البته شاید امکانات جانبی و غیرضروری خارجی ها بیشتر باشد، اما در بحث کیفیت قطعات اصلی برندهای داخلی همچون شرکت ما چیزی از خارجی ها کم نداشته و حتی بهتر هم هستند.از معروف و محبوب‌‌ ترین برند های محبوب ایرانی می‌ شود ای کا پی وی را نام برد که به نوبه خودش فروش بالایی دارد و با برندهای خارجی در رقابت است. ای کا پی وی از لحاظ ظاهر، عمق کاوش و لوپ دست کمی از برند های روز دنیا ندارد و قیمتش هم مناسب تر است.

به عنوان مثال برند لورنز، برند بسیار معروفی برای تولیدات فلزیاب در سراسر دنیاست. این برند المانی به خاطر بالا بودن قیمت فلزیاب هایش از کم‌ فروش ترین فلزیاب ها است.ای کا پی وی؛ در دنیای خود زندگی کنید در دنیای ما کاوش کنید !شرکت بزرگ ای کا پی وی در سال ۱۳۷۰ با هدف تولید انواع فلزیاب و گنج یاب در شیراز قدم به عرصه تولید نهاد. این کارخانه با هم اکنون مشغول به خدمت رسانی به هموطنان عزیز بوده است.

شرکت ای کا پی وی

شرکت ای کا پی وی با بهره گیری از پیشرفته ترین خطوط تولید و به خدمت گرفتن کارشناسان مجرب در واحد طراحی ،تحقیق و توسعه و دیگر قسمتها همواره به عنوان پیشرو در نوآوری و تولید محصولاتی مطابق با استاندارد و نیاز مصرف کننده گان شناخته شده است.با توجه به نیازهای بازار، ای کا پی وی تولید کننده انواع فلزیاب، لوپ ۵۵ و ۲۵ را طراحی و به مرحله تولید رساند که در نوع خود پرفروش ترین محصولات به شمار می روند.

شرکت صنایع ای کا پی وی، اولین فلزیاب کاملاً هوشمند (کوماتسو U-A-16) را در سال ۱۳۹۰ با بهره‌گیری از مدرن‌ترین تکنولوژی تولید در دنیا عرضه نمود. این طلایاب به صورت بلوتوث قابل کنترل بوده و از لحاظ بدنه و سیستم تبرید دارای توان رقابتی با کلیه محصولات هم‌ردیف داخلی و خارجی خود می‌باشد این شرکت در راستای سیاست های مشتری‌ مدارانه و نیز با ارتقاء سطح کیفی محصولات خود، موفق به کسب عنوان  تولید کننده بهترین فلزیاب را ازان خود نمود.

امیدوارم این مطلب کمکی به شما کرده باشد که بتوانید ضمن حمایت از تولید ملی به جواب سوال چرا فلزیاب ایرانی ای کا پی وی بخریم رسیده باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا