مقالات فلزیاب

چرا باید فلزیاب ایرانی بخریم ؟

چرا باید فلزیاب ایرانی بخریم

با این مقدمه به شرح مختصری از ضرورت خرید فلزیاب ایرانی پرداخته می‌شود. به عبارتی تلاش می‌شود تا به تعدادی از سوالاتی که ممکن است در این باره پیش بیاید پاسخ داده شود.

کیفیت، یکی از فاکتورهای اصلی در بحث خرید است که برای هر فردی حائز اهمیت است و از اولویت‌ ها محسوب می‌شود. فاکتور دوم قیمت فلزیاب مورد نظر است و این دو موازی یکدیگر هستند یعنی مشتری برابر با سطح کیفیت فلزیاب مبلغی را پرداخت می‌کند و اگر قیمت فلزیاب را بیش از کیفیت آن بداند، اقدام به خرید نمی‌کند.

چرا باید فلزیاب ایرانی بخریم ؟
چرا باید فلزیاب ایرانی بخریم ؟

در پی نظرسنجی‌هایی که در خصوص خرید فلزیاب خارجی از تعدادی از افراد صورت گرفت، جز عده‌ای معدود که علاقه به خرید برندهای معروف داشتند، اکثریت کیفیت را دلیل اصلی خود عنوان کردند. آنها معتقد بودند اگر فلزیاب ایرانی هم به این سطح از کیفیت برسد، بدون شک از آن حمایت خواهند کرد. قطعا آنچه آنها به عنوان دلیل نقل کردند جای تأمل دارد، اما در اینجا این سوال در ذهن پیش می‌آید که آیا فلزیاب های خارجی‌ای که امروز با افتخار و قاطعیت از آنها دفاع می‌شود از ابتدا همین بوده است؟ و یا اینکه چقدر نسبت به کالای به اصطلاح برندی که تهیه می ‌کنند شناخت دارند؟ شاید مروری بر تاریخچه برخی از برندهای معروفی که امروز جایگاه جهانی دارند بتواند کمی برایمان جدیت خرید فلزیاب ایرانی را روشن کند.

برخی از کمپانی های خارجی

لورنز

برای مثال لورنز که امروزه یکی از مطرح‌ترین شرکت‌های فلزیاب سازی جهان و متعلق به کشور المان است گذشته پر فراز و نشیبی داشته است. شرکتی که در اوج ناباوری  با حمایت مردم و دولت از کارخانه کوچکی در المان تبدیل به یکی از فلزیاب سازان معروف جهان شد که در سال‌های اخیر تولیدش به اوج خود رسیده و در  بین ۸ فلزیاب ساز  های برتر جهان قرار دارد.

نمونه دیگر شرکت نوکتا  است که اتفاقا این شرکت هم سیر تکاملی جالبی را پشت سر گذاشته است. نوکیا در ابتدا یک شرکت بود، پس از مدتی به شرکت ماکرو را نیز خرید وبه تولیدات خود وسعت داد ، سپس به تولید فلزیاب های تصویری روی آورد

نوکتا 

در سراشیبی پیشرفت و موفقیت قرار گرفته بود و پله‌های ترقی را سپری می‌کرد که با ظهور و رونمایی فلزیاب فیوچر ۲۰۱۸، جایگاهش به رده‌های چندم نزول کرد تا آنجا که مدیرعامل وقت، اقدام به واگذاری شرکت کرد. مدیر بعدی راه را ادامه داد و در نهایت موفق به تولید و رونمایی از فلزیابی شد  که با استقبال خوبی مواجه شد. مردم حرکت در آن زمان از این تولید حمایت کردند.

اینها تنها دو مورد از نمونه‌های حمایت از تولید ملی در جهان است؛ حمایتی که امروزه از دلایل مهم استقلال این کشورها محسوب می‌شود. ملت شریف ایران در طول تاریخ نشان داده‌ است که هیچ چیز نمی‌تواند مانع  رسیدن به اهداف و آرمانهایش شود. مقاومت در برابر تحریم‌هایی که طی دو دهه اخیر علیه کشورمان به دست دشمنان صورت گرفته است یکی از نمونه‌های بارز آن است؛ تحریم‌هایی که تنها برای فلج کردن اقتصاد کشور بود تا به این شیوه عرصه را برای مردم تنگ کنند.

چرا باید فلزیاب ایرانی بخریم ؟

شاید فلزیاب ایرانی از کیفیت مشابه خارجی‌اش برخوردار نباشد اما قطعا با حمایت ملی می‌توان به سطحی بالاتر رسید و در این زمینه در سطحی جهانی حرفی برای گفتن داشت.

شرکت ای کا پی وی بزرگترین شرکت تولید فلزیاب ایران میباشد محصولات این شرکت از کیفیت بالای برخور دار است و حتی به خارج از کشور هم صادرات میشود این.این  کمپانی داری ۴۲ مدل فلزیاب میباشد که همگی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار میباشد. تمامی محصولات این شرکت دارای ۱ سال گارانتی معتبر و ۱۰سال خدمات پس از فروش میباشد که خیال شما را از خرابی دستگاه راحت میکند .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا