مقالات فلزیاب

چرا استفاده از فلزیاب ایرانی

چرا استفاده از فلزیاب ایرانی

به دلیل کیفیت بالای برخی از کالا های خارجی و کیفیت پایین در همان دستگاه ها در تولید ایران، باعث شده تا این تصور به وجود آید که در تمامی کالا ها این موضوع صدق می کند. اما در اصل به این صورت نبوده و کاملا غلط است. برخی از شرکت ‌های ایرانی که با به کار گرفتن نیروهای متخصص و توانمند توانستند خدمات با کیفیتی را ارائه دهند. در این مقاله می خواهیم به بررسی دستگاه های فلزیاب ایرانی نسبت به فلزیاب های خارجی بپردازیم و به چرا استفاده از فلزیاب ایرانی پاسخ دهیم. با ما همراه باشید.

چرا استفاده از فلزیاب ایرانی
چرا استفاده از فلزیاب ایرانی

چرا استفاده از فلزیاب ایرانی

امروزه با نوسانات بازار ارز قیمت دستگاه های گنج یاب خارجی برای کاوشگر بسیار بالا بوده و عده زیادی از آنها توانایی خرید محصولات ایرانی را ندارند. اما دستگاه های ایرانی تماماً تولید داخل بوده و نیازی به واردات قطعات و در نتیجه تعیین قیمت با دلار نمی باشد و به همین دلیل قیمت نهایی این دستگاه‌ ها از دستگاه های خارجی بسیار پایین ‌تر است البته لازم به ذکر است که این قیمت پایین تر به نشانه کیفیت پایین ‌تر و کارایی کمتر نمی باشد بلکه این دستگاه ها در برخی موارد نیز مشاهده شده که برتری های بیشتری نیز نسبت به دستگاه های خارجی دارند.

 قانونی بودن آنها

همانطور که می دانید دستگاه های خارجی و فلزیاب ها به صورت قاچاق وارد کشور شده و هزینه های گمرک و موارد دیگر در ورود به کشور پرداخت نمی گردد، به همین دلیل استفاده از آنها غیر قانونی بوده و در صورت مشاهده با فرد خاطی برخورد خواهد شد. اما محصولات ایرانی و تولیدات کمپانی های معروفی همچون ikpv نه تنها قانونی می باشد بلکه دارای جواز حمل و استفاده نیز هستند.

تنوع در مدل یکی از دلایل چرا استفاده از فلزیاب ایرانی

در این مقاله ما کمپانی ikpv را به عنوان مثال به شما عزیزان معرفی می کنیم  چرا که دارای کیفیت بالایی در  محصولات خود می باشد. این شرکت ایرانی با بیش از 70 نمونه از انواع فلزیاب های حرفه ای تمامی نیاز های مشتریان را بر طرف کرده و تمامی انواع کاوش ها را تحت پوشش قرار داده است.  تنوع در رنج  قیمت های دستگاه های این کمپانی باعث شده است تا تمامی کاوشگران قادر باشند از نعمت استفاده از یک فلزیاب حرفه ای و با کیفیت بر خوردار باشند.

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

همان طور که در بالا بیان کردیم فلزیاب های خارجی کالای قاچاق محسوب شده و به دلیل نداشتن نمایندگی در درون کشور از پشتیبانی و ضمانت محرومند، اما محصولات ایرانی و کمپانی آی کا پی وی دارای ضمانت و گارانتی معتبر 11 ساله هستند که اطمینان خاطر کاوشگران را فراهم می کند.

 

۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا