آثار و نشانه ها

پای غاز و پای مرغ در دفینه یابی

پای غاز و پای مرغ در دفینه یابی

پای غاز و پای مرغ در دفینه یابی یکی از علایمی است که بسیاری از محققان آن را در مفهوم خودش تعبیر می کنند. با توجه به علم نسب شناسی شکلی است علی رغم جوانی تاکید بر محافظت دنیا می کند. مفهوم یک انسان جوان اما عاقل و فهمیده را در بر دارد. پای غاز علاوه بر این که بر هوشیاری و بیداری اشاره دارد، مفهوم جان و روح را نیز به تصویر می کشد. شکل پای غاز از روی پرده میان انگشتان به راحتی شناخته می شود اما پای مرغ اینطور نمی باشد. شکل پاها همانند راه رفتن این حیوانات باید به ترتیب و پشت سر هم باشد.

"<yoastmark

در این ارتباط این سمبل ها را با سمبل های شبیه اینها که به تنهایی آورده می شوند و قبلا از آنها بحث کردیم مقایسه کنید. شکل پای غاز اغلب اوقات با سمبل دیگری که سمبل قبر خانوادگی می باشد در دفینه یابی اشتباه گرفته می شود. همچنین مطابق برخی از تجربیات می توان گفت پای غاز گاهی علامت و نشان برخی از دفینه ها و اشیای پنهان شده می باشد.همچنین می توان گفت که پای غاز در بعضی موارد بخصوص در در دوران های آخر حکومت قاجاریان به عنوان علامت راهنمایی کننده به برخی مکانهای سری استفاده می شده است.

تفاسیر پای غاز و پای مرغ

شرکت ikpv با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه طراحی و تولید دستگاه های گنج یاب حرفه ای و تفسیر انواع نماد و نشانه در خدمت مردم عزیز ایران بوده و همواره کوشیده تا با ارائه بهترین خدمات یاری رسان شما عزیزان باشد. در نظر داشته باشید که تمامی محصولات این شرکت توسط متخصصان داخلی طراحی شده و با شرایط اقلیمی و آب و هوایی ایران سازگاری کامل و بیشتری نسبت به رقبای هم رده خارجی خود داشته است و از طرف دیگر محصولات این شرکت دارای گارانتی ۱ ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله است که محصولات خارجی دارای ضمانت نامه نیستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا