آثار و نشانه ها

ویدیو کشف علامت لاک پشت در دفینه یابی

ویدیو کشف علامت لاک پشت در دفینه یابی

قبل از بررسی ویدیو کشف علامت لاک پشت ، بهتر است ابتدا مروری بر تاریخچه دفینه یابی و انواع علامت ها و نشانه ها در آن داشته باشیم.تاریخچه دفینه یابی در ایران به سال های  بسیار قبل بر میگردد از آنجا که ایران سرزمینی با تاریخ و فرهنگ چند هزار ساله است طبیعی است که از هر دوران و پادشاهی های مختلف گنجینه های زیادی به جا بماند . جدای از این از آن رو که تمامی گنجینه ها در معرض خطراتی مانند سیل، طوفان و یا دزدی و … بوده است معمولا آنها را برای محافظت بیشتر در داخل دیوار ها، زیر زمین، چاه ها و … مدفون میکردند.

ویدیو کشف علامت لاک پشت
ویدیو کشف علامت لاک پشت

و قطعا برای این که شخص بتواند بعد از مدتی گنجینه خود را پیدا کند باید در محل مدفون شده و چه بسا در محیط اطراف آن علامت ها و نماد هایی حکاکی کند. اما با گذشت مدت زمانی، معمولا صاحب گنجینه فوت می شده و یا به دلایل گوناگون دیگر امکان برداشت آن را نداشته اند.

از آنجا که یافتن طلا و گنج در ذات و فطرت درونی هر فردی نفته است همواره عده بسیار زیادی در سراسر جهان به کاوش برای یافتن طلا میپردازند، از طرف دیگر بواسطه تاریخ چند هزار ساله ایران، امر طلایابی و گنج یابی همواره طرف داران زیادی در ایران داشته اند.

ویدیو کشف علامت لاک پشت 

نماد آب ؛ ماه ؛ زمین ؛ مادر ؛ آغاز آفرینش؛ باروری و بی مرگی و نگه دارنده آسمان است. در ایران باستان نقش لاک پشت را در نقاشی های روی سفالینه و نقش پیکره های کوچک آویز بکار می برده اند. علامت لاک پشت نشان خزانه است.

اگر علامت لاک پشت در دفینه یابی به عنوان علامت گنج استفاده شده باشد در اینگونه موارد در زیر سر یا زیر لاک پشت یا در جهت نگاه آن بطور حتم یک تونل , دالان یا غاری نهان یا دهانه کوچک یا هر مسیری که طولانی باشد وجود دارد. در آوردن بارش بسیار مشکل است و هزینه سنگینی در بر دارد. قطعا از ساروج استفاده شده است اما ترسیم لاک پشت نسبت به دیگر نشانه ها کمی سخت بود. لاک پشت ها عمدتا مورد استفاده فاتحان اسپانیایی بودند که به عنوان کاروان بزرگ خود با آنها سفر می کردند.

برای دریافت راهنمایی و مشاوره درباره انواع نماد و نشانه در گنج یابی و تفسیر آنها، خرید و ارتقا انواع دستگاه گنج یاب و طلایاب حرفه ای فقط با کارشناسان ما با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا