مقالات فلزیاب

نمایندگی فلزیاب تصویری

نمایندگی فلزیاب تصویری

فلزیاب ها دارای قابلیت های متفاوت و مختلفی می باشند. تنوع در سیستم های فلزیاب ها باعث ایجاد تفاوت در قابلیت های آن ها می شود. یکی از سیستم های حرفه ای و متفاوت از سایر فلزیاب ها؛ که ابداع و به وجود آمدن آن بار دیگر همانند زمانی که فلزیاب ها اختراع شدند؛ دنیا را با تحول و شگفتی زیادی رو به رو کرد؛ سیستم هایی بودند که قادر به ارائه تصویر بودند. تا قبل از این سیستم؛ فلزیاب ها به واسطه صدا ( بوق ) اپراتوران خود را از وجود هدف؛ مطلع می کردند. در این مقاله می خواهیم علاوه بر آشنایی شما با این سیستم ها؛ یکی از معتبر ترین نمایندگی های فلزیاب تصویری را معرفی کنیم. در ادامه با ما همراه باشید.

نمایندگی فلزیاب تصویری
نمایندگی فلزیاب تصویری

نمایندگی فلزیاب تصویری

فلزیاب تصویری چیست ؟ این سوال برای بسیاری از کاوشگران و افراد غیر به وجود می آید. اگر به اسم این دستگاه و سیستم دقت کنید؛ متوجه خواهید شد که از دو بخش فلزیاب و تصویری تشکیل شده است. برای بخش اول یک تعریف مشخص وجود دارد؛ که قادر به شناسایی و تشخیص اهداف به همراه قابلیت تفکیک آن ها می باشند. بخش دوم؛ همان طور که می توان متوجه شد؛ می تواند تصاویری را به نمایش گذارد. اما منظور از این تصویری چیست؟

برخی از دستگاههای تصویری ایرانی

  • فلزیاب AJM IMAGING PT،
  • فلزیاب RICHEL M-40،
  • فلزیاب AJM IMAGING،
  • فلزیاب AUR 370 PLUS،
  • فلزیاب TACHAR T1،
  • فلزیاب HS366 PROFESSIONAL

این دستگاه ها با استفاده از سنسور های مختلف که قوی ترین آنها اسکنر مگنومتر می باشد؛ اقدام به تصویری بر داری از زمین می کنند. در نهایت با استفاده از نرم افزار های خاصی همانند ویژوالایزر؛ اقدام به پردازش آنها می کنند. در مجموع و در نتیجه کار؛ کاوشگر با اطلاعات عظیمی رو به رو می شود که بر اساس آنها می تواند؛ لایه های زمین را اسکن کرده و ببیند. نتیجه این نمایش؛ مشاهده اهداف موجود؛ موانع موجود؛ سازه ها؛ مقبره ها؛ بنا های دفن شده؛ عمق هدف؛ سریع ترین راه برای دستیابی به اهداف و موارد دیگری خواهد بود.

کمپانی آی کا پی وی یکی از معتبر ترین و فعال ترین کمپانی موجود در ساخت این دستگاه ها می باشد. برای ارتباط با این کمپانی و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره زیر در تماس باشید.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا