آثار و نشانه ها

نماد انگور در گنج یابی و دفینه یابی

نماد انگور در گنج یابی و دفینه یابی

انگور یک درخت از خانواده انگورسانان است. این خانواده تقریبا ۶۰۰ گونه متفاوت و ۱۱ جنس را شامل می شود. یکی از معروف ترین و مهم ترین جنس این خانواده انگور می باشد. انگور به حالت بوته ای و دارای پیچک در مقابل بعضی از برگ های می باشد. درخت انگور دارای میوه ای شیره دار و نرم می باشد. یکی از قدیمی ترین گیاهانی که بشر اقدام به کاشت آن کرده ، درخت انگور می باشد. انگور در قرآن به عنوان یکی از میوه های بهشتی معرفی شده است. انگور در اکثرا نقاط معتدل و مرطوب دنیا می روید. نزدیک به ۲۰ هزار نوع انگور در دنیا وجود دارد که همگی از نوع انگور های وحشی خاور نزدیک و انگور وحشی آمریکایی بوجود آمده اند.

نماد انگور در گنج یابی و دفینه یابی
نماد انگور در گنج یابی و دفینه یابی

نماد انگور در دفینه یابی و گنج یابی :

میوه انگور به دو صورت دانه دار و بدون دانه می روید. این میوه در رنگ های سرخ ، سیاه ، زرد و تقریبا سبز وجود دارد. بهترین دما برای رویش این درخت، نباید حداکثر بیش از ۴۰ درجه سانتی گراد و حداقل کمتر از ۱۵ درجه زیر باشد. کشور ایران به عنوان دهمین تولید کننده انگور در جهان می باشد. معروف ترین شهر های ایران در تولید انگور شهر کاشمر و ملایر می باشند که در سطح جهانی شناخته شده اند.

یکی از نادرترین و کمیاب ترین نماد ها در دفینه یابی و گنج یابی نماد انگور می باشد و نشان دهنده وجود الماس ، جواهرات و گاهی اوقات به معنی وجود قبر پادشاه یا ملکه است. یکی از زیبا ترین و جذاب ترین نماد هاست که هرچقدر اندازه آن بزرگ باشد میزان دفینه ها زیاد می باشد. انگور نشانه ثروث می باشد و آیین مسیحیت تیز نماد برکت است. در مقبره ها و آرامشگاه ها از نماد انگور استفاده می شود بنابراین در این مکان ها به دنبال گنجینه نباشید.

آشنایی با دیگر آثار و نشانه ها : 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آثار و نشانه ، فلزیاب تصویری ، فلزیاب مگنومتر ، یون یاب ، معدن یاب ، ردیاب ، قیمت فلزیاب ، اجاره فلزیاب ، تعمیر فلزیاب و … با کارشناسان ما در نمایندگی فلزیاب شیراز و نمایندگی فلزیاب تهران با شماره ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا