آثار و نشانه ها

نشانه کشتی در گنج یابی

نشانه کشتی در گنج یابی

دو نظریه در خصوص این نماد وجود دارد که هر دوی آن را برای شما بازگو خواهیم کرد. طبق نظریه اول نشانه کشتی اگر نماد راه زنان باشد به معنای چندین تن نقره می باشد اینجا سه قسمت و محل قرار گیری جنس اصلی هست . اگر کشتی به شکل قایق باشد نماد قطعی راه زنان می باشد . اگر کشتی بادبان داشته باشد به تعداد بادبان ثروت و جواهرات وجود دارد که این اشیای با ارزش در قسمت های مختلفی مخفی شده است و هر بادبان به معنای یک خمره و یا کوزه طلا می باشد. اگر با سنگ های بزرگ کشتی درست بکنند بطور قطع نماد قبر است و قبر داخل کشتی قرار دارد و در داخل آن قبر به مقدار بسیار زیادی های کوچک طلا قرار دارد.

نشانه کشتی
نشانه کشتی

نظر دیگر: نشانه کشتی هم بصورت برجسته و هم بصورت فرو رفته روی سنگ حکاکی می شده است همچنین در بعضی مواقع از خود سنگ نماد را درست می کرده اند، اگر بصورت برجسته یا فرو رفته باشد گنج ان در نزدیکی نماد قرار دارد این نماد معمولا در مدنیت های قدیمی دیده شده است، اگر خود سنگ کشتی درست شده باشد در این صورت نماد راه زنان می باشد.

نشانه کشتی در گنج یابی

نشان کشتی سمبل وجود آب، دریا و یا دریاچه در همان حوالی است، نشان کشتی در جاهای مرتفع و بلند درست ایجاد نمی شود معمولا در مکان های کم ارتفاع و صاف درست شده است. اساس این سمبل مثل (خرس لنگان) بوده و منطقش نیز شبیه به آن است همانطور که در خرس لنگان پای شکسته را باید پیدا کنیم در این نماد نیز باید دنبال دودکش یا ستون شکسته کشتی باشیم. تفاوتی در وجود دودکش و یا ستون کشتی ندارد اما همیشه در قسمت های بالای کشتی یک جنسی مخفی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا