آثار و نشانه ها

نشانه پاکت در دفینه یابی

نشانه پاکت در دفینه یابی

همانطور که می دانید در دفینه یابی و گنج یابی نماد ها و آثار زیادی وجود دارد که تفسیر و بررسی آنها کار هر شخصی نبوده و نیاز به یک متخصص در این زمینه می باشد تا بتوانید دقیق ترین تفسیر را از نماد خود داشته باشید تا بتوانید با سرعت بیشتری به هدف خود دست یابید. یکی از نماد هایی که تعداد معدودی از آنها دیده شده نماد و نشانه پاکت در دفینه یابی می باشد که تفاسیر بسیار کمی در این زمینه وجود دارد و به طور دقیق نمی توان یک تفسیر دقیق از آن بیان کرد، اما کارشناسان ما با بررسی موارد مشاهده شده در این رابطه به این نتیجه رسیدند که بهترین کار این است که با یک دستگاه گنج یاب حرفه ای اطراف و محل را مورد بررسی قرار دهید.

"<yoastmark

نشانه پاکت در  نشان دهنده منطقه مسکونی، شهر ها، و به نوعی محل عبور و مرور افراد مختلف می باشد و نشان می دهد که در این منطقه زندگی وجود داشته است و حتما در آن نواحی با جستجو به دفینه و گنجینه های باستانی دست خواهید یافت. از نظر دفینه چیز مشخصی گفته نشده است. نمادی از مسیحیت و تبلیغ کننده مذهبی بوده است، گفته می شود که نماد کتاب مذهبی می باشد و به معنی رساندن پیغام و هدفی مهم نیز گاها معنی شده است.

ولی اگر ۴ تا مثلث، یک عدد مربع و یا مستطیل، ۸ عدد خط، و اشکال همانند دایره را جلوی چشم بیابیم، حتما باید در محیط اطراف بررسی دقیقی انجام داد چرا که به احتمال زیاد دفینه در آنجا وجود دارد، باید آن محل را با یک دستگاه گنج یاب و فلزیاب بررسی کنید. و حتما از دستگاه های نقطه زن نیز استفاده کنید تا بتوانید محل دقیق هدف یا اهداف را کشف کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا