آثار و نشانه ها

مفهوم نشانه زن حامله در دفینه یابی

مفهوم نشانه زن حامله در دفینه یابی

مفهوم نشانه زن حامله نمادی بسیار نادر و معدود افرادی به این نماد برخورد کرده اند. اگر شما هم به این نماد برخورد کردید یکی از خوش شانس ترین کاوشگران می باشید. به دلیل تعداد اندک این نماد تفاسیر بسیار کمی در مورد این وجود دارد. که در این مقاله آن ها را با شما بررسی خواهیم کرد.همانطور که  می دانید از ابتدا مردمان کشور ما دارای غیرت و تعصب زیادی بر نوامیس خود داشته اند. به همین دلیل این نماد یکی از مقدس ترین نماد ها می باشد. برخی از مفسرین بر این باورند که بزرگی شکم این نماد حاکی از دفینه و گنجینه زیادی می باشد. دقت داشته باشید که در برخورد با نماد آن را مخدوش نکنید هر چند با گذر زمان ممکن است این نماد دچار تغییراتی شده باشد.

مفهوم نشانه زن حامله
مفهوم نشانه زن حامله

مفهوم نشانه زن حامله در دفینه یابی در بعضی روایات هست که شکم زن حامله را باید شکست. اما به هیچ عنوان این کار را نکنید. جهت های نشانه و محل دفینه را از بین می برید. این اشتباه را نکنید. احمق ترین انسان نیز دفینه و گنجینه های خود را درون نمادی که ایجاد کرده نمی گذارد، پس ضرر نزنیم، جهت نگاه زن جهت دست و پای آن، اگر دارای انگشت باشد جهت انگشتان آن نیز بسیار مهم می باشد.

نشانه زن حامله در دفینه یابی در یک مسافت مشخص، به بزرگی بچه اش، و طول عمرش امانتی وجود دارد. اطراف را به خوبی باید نظاره و بررسی کرد. نشانه خیلی خوب باید بررسی شود، مسافت باید با توجه به نشانه های اطراف و محاسبات به دست آید. حتما در کاوش دفینه این نماد از دستگاه های گنج یاب حرفه ای و شعاع زن استفاده شود تا سریع تر بتوانید محدوده هدف را مشخص کرده و آن را کشف کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا