آثار و نشانه ها

نشانه زرافه در دفینه یابی

نشانه زرافه در دفینه یابی

برای رمزگشایی نشانه زرافه در دفینه یابی باید به ویژگی های فیزیکی زرافه دقت کنیم.طول و خمیدگی گردن زرافه به ما جهت و مسافت هدف را می دهد.غذای مورد علاقه زرافه درخت اقاقیا می باشد.در جهت داده شده یقیناً باید درخت اقاقیا و یا نشانه آن باشد. به غیر از اقاقیا درخت دیگری هم می تواند باشد اگر در آن منطقه درخت اقاقیا و یا نشانه آن نباشد جایی که درخت زیاد است و یا به مناطق جنگلی باید بروید.بعضی از معانی سمبولیک زرافه اینها هستند: قوی، هوشمند، صبور، ظریف و اسرار آمیز. این معانی می تواند برای رمزگشایی به شما کمک کند.

تفسیر نشانه زرافه در دفینه یابی
تفسیر نشانه زرافه در دفینه یابی

تفسیر نشانه زرافه در دفینه یابی

هر نمادی دارای یک معنی یا معانی می باشد. تفسیر نماد ها تاثیر زیادی در رسیدن به اهداف دارد. تفسیر اشتباه ممکن است نه تنها شما  را از هدف خود دور کند، بلکه ممکن است جان شما را به خطر بیندازد. کارشناسان ما دارای تجربه زیادی در امر تولید دستگاه های فلزیاب حرفه ای و تفسیر انواع نماد ها می تواند شما را در زمینه کشف و کاوش  اهداف خود، راهنمایی کند.

خرید فلزیاب

جهت خرید انواع فلزیاب حرفه ای و اورجینال در شرکت فلزیاب فارس و فلزیاب تهران فقط کافی است با شماره های زیر تماس بگیرید. دستگاه های ما دارای بالاترین کیفیت ممکن می باشد و با استفاده از بهترین سنسور های موجود در جهان طراحی و ساخته می شوند به همین علت دارای عملکرد بالا و بهینه می باشند که قادر هستند از ریز ترین اهداف تا بزرگ ترین اهداف را در اعماق بالا شناسایی کنند. تمامی دستگاه های ما در آلوده ترین اماکن قادرند تا بدون دریافت نویز اهداف خود را شناسایی و سنس کنند. دستگاه های ما دارای گارانتی 1 ساله و خدمات پس از فروش 10 ساله می باشند که اطمینان شما را از خرید یک دستگاه اورجینال راحت می کند.

تلفن تماس : 09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا