آثار و نشانه ها

نشانه حلقه در دفینه یابی

نشانه حلقه در دفینه یابی

نشانه حلقه در دفینه یابی دارای تفاسیر زیادی است که با هم به چند مورد از آن می پردازیم. عموما این علامت نشانه دفینه نمی باشد، غالبا حلقه های تو در تو یا تک حلقه نشانه دفینه نبوده و به معنای تله است. در هنگام کار در آن منطقه باید بسیار احتیاط کنید. مورد دیگری که باید در نظر داشته باشید این است که اگر در دیوار یا هر جای دیگری روی سنگی نقشی از حلقه ها یا خود حلقه باشد نشان این است که در این مکان بیشتر از یک عدد تله بزرگ وجود دارد شکل حلقه تنها هم قطعا بی تاثیر نیست، در کنار این نوع نشانه چند نشانه دیگر نیز می تواند باشد پس با دقت تمام اطراف آن را بررسی کنید.

این را هم باید در نظر بگیرید که با خنثی کردن تله اول  احتمال این وجود دارد که تله های بعدی فعال شوند. اهمیت و نوع شکل حلقه ها را می توانید با توجه به اهمیت منطقه بیابید. نظر دیگر : حلقه تنها گاها به معنی چاه می باشد. مورد دیگر که باید مورد بررسی قرار دهیم تعداد حلقه و حلقه ها است، اگر  تک حلقه باشد، می تواند نشان این باشد که دفینه در اراضی صاف و در زیر خاک باشد. که در این مورد استفاده از یک دستگاه گنج یاب با کویل بزرگ میتواند به کاوش شما سرعت بیشتری ببخشد.

حلقه های به هم پیوسته نیز میتواند نشان خطر باشد و میتواند  توده های اطراف را تا شعاع ۱ کیلومتری پوشش دهد. زیر خاک به تعداد حلقه ها اتاق یا مخزن می تواند باشد. حلقه های به هم پیوسته ممکن است نشانه این باشد که اتاق ها به همدیگر راه داشته باشند ولی به طور کلی خطرناک بودن این گونه نماد ها را نباید فراموش کرد.

تفسیر نشانه حلقه در دفینه یابی

بواسطه خطرناک بودن نماد ها و اماکن اطراف آنها و از طرفی حساس بودن مسئله و این که اگر اشتباه کوچکی در تفسیر آنها رخ دهد ممکن است فاصله بسیار زیادی از دفینه بگیرید، شدیدا توصیه می کنیم حین کاوش حتما یک کارشناس و یک مفسر خبره دفینه یابی به همراه داشته باشید تا علاوه بر حفظ سلامت خود، با تفاسیر ارائه دقیق از نماد ها شما را در کوتاه ترین زمان ممکن به گنجینه برسانند.

ارائه تفاسیر و فروش فلزیاب و طلایاب و گنج یاب

کمپانی ikpv  با بیش از ۲۰ سال سابقه در زمینه تفاسیر علائم و نشانه های گنج یابی و طراحی، ساخت و فروش محصولات فلزیابی در ایران است که از صفر تا صد تولید محصولاتش به دست متخصصان داخلی انجام می شود که سازگاری کامل با شرایط اقلیمی ایران را داشته و عملکرد بسیار خوبی را دارا می باشند.

 

جهت سفارش طلایاب و فلزیاب و گنج یاب و مشاوره محصول با شماره : ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ تماس حاصل فرمایید.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا