آثار و نشانه ها

نشانه انگور در دفینه یابی

نشانه انگور در دفینه یابی

یکی از نماد هایی که به ندرت با آن در گنج یابی و دفینه یابی برخورد می کنیم نماد و نشانه انگور می باشد، گرچه این نماد به ندرت دیده می شود اما یکی از نماد های بسیار مهم می باشد که نشان دهنده یک دفینه و گنج عظیم است، البته تفسیر آن نیاز به یک کارشناس خبره و صرف وقت زیاد دارد.

۱-یکی از اولین معانی برای این نماد آمده است که از مهم ترین آنها نیز می باشد نشانه ، الماس، جواهرات و سنگهای قیمتی را نماد می کندو همچنین دلالت به مزار پادشاه و یا ملکه نیز استفاده می شود. که قطعا دارای دفینه و گنجینه خواهد بود.
۲- یکی از برداشت های دیگر از این نماد نشانه دفینه زیاد و توجه کننده می باشد. این نماد متعلق به فرهنگ های قدیمی می باشد که نماد و نشانه ثروت را نشان می دهد.

ادامه تفسیر نشانه انگور

این نشانه ها نباید تخریب شوند. در نزدیکی ممکن است مزار انسانی ثروتمند وجود داشته باشد. اگر چه گفته می شود که هر انگور، نشان طلا می باشد و یا یک قدم را نشان می دهد، ولی نظر قابل توجهی نمی باشد. از انگور بخاطر اینکه در ساختارهای تاریخی و بعنوان مقبره انسان های مقدس استفاده شده است نشانه دفینه زیاد و با ارزشی است. انگور سمبلی نیست که در همه جا با آن روبرو شویم.

۳- در افسانه یونان خدای شراب را نماد می کند و نماد برکت است به همین دلیل حتی در کشور هایی حتی خارج از ایران نیز این نماد بسیار مهم می باشد.

این باورها در دوران مسیحست نیز ادامه داشته است. استفاده وسیعی داشته است. قانونی نیست که حتما باید نشانه دفینه باشد. گاهاً در صنعت تزیین هم از آن استفاده شده است. اگر بر روی سنگ قبر و سنگ ثابت باشد، از نظر دفینه یابی مهم می باشد.

تلفن تماس : 09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا