آثار و نشانه ها

نشانه الاغ در دفینه یابی

نشانه الاغ در دفینه یابی

 

نشانه الاغ در دفینه یابی می تواند معانی  زیادی داشته باشد، الاغ به دلیل کمک فراوانی که به کردم می کرده است بسیار با اهمیت می باشد. ابتدا باید دقت کنید این نماد کجا حکاکی شده است، اگر بر روی درخت حکاکی شده باشد باید به حالت سر و گوش های او دقت داشته باشید اگر سر رو به پایین باشد باید در همان اطراف به دنبال یک نماد دیگر باشید که آن شما را به دفینه خواهد رساند.

اگر سر رو به بالا بود باید محیط اطراف درخت را با یک دستگاه گنج یاب بررسی کنید به احتمال زیاد دفینه در همان جا قرار دارد. اگر این نماد بر روی سنگ حکاکی شده باشد باید به  پاها و حالت دم او را مورد بررسی قرار دهید. این نماد دارای پیچیدگی های زیادی می باشد که تفسیر این نماد نیاز مند تجربه و تخصص زیادی دارد بهتر است در این زمینه با یک کارشناس دفینه مشورت کنید تا دقیق ترین نتیجه را بگیرید.

نشانه الاغ در دفینه یابی نمادی مقدس است. در محل یافت نشانه الاغ و در اراضی صاف یک قبرستان وجود دارد. با توجه به نشانه های کنارش نیز معناهایش قابل تغییر است. ولی سنگ قرمز و خاک قرمز از مهمترین آنها است. این سنگ و خاک قرمز کجا می تواند باشد. در قسمت جلوی الاغ، به طرف جلوی الاغ جایی که درخت کهن سال وجود دارد خاک قرمز بوده و یا هر ۷ قدمی یک سنگی می باشد که دفینه در آنجاست. ممکن است دفینه بیش از یکی نیز باشد. آن چیزی که باید دقت کنیم این است که، این نشانه باید روی صخره باشد نه روی زمین ، و پای چپش باید جلو باشد و ممکن است در حالت ایستاده باشد ولی اگر پای راست جلو باشد نشانه دفینه نمی باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا