آثار و نشانه ها

نسخه های رمز دار در گنج یابی

نسخه های رمز دار در گنج یابی

در این پست قصد داریم به بررسی نسخه های رمز دار در گنج یابی بپردازیم در ادامه با ما همراه باشید. در ایران نیز همانند تمام جهان کاوشگرانی هستند که طالب پیدا کردن گنج باشند و بواسطه تمدن و تاریخ چند هزار ساله آن امر طلایابی و دفینه یابی در ایران رواج بیشتری داشته و عده بیشتری در این عرصه فعالیت میکنند. همانطور که میدانید دفینه ها را به دلایل مختلفی مانند در امان نگه داشتن از بلایای طبیعی مانند سیل، طوفان و دزدی و راهزنی در مکان های مختلف مانند دیوار، در زیر زمین، در دل کوه ها و غاز ها و … دفن میکردند.

پیش تر در این رابطه که به چه علت دفینه های مدفون شده را علامت گذاری و نشانه گذاری میکرده اند صحبت کردیم، کسانی که دارای ثروت بیشتری نسبت به عموم مردم داشته اند همانند، مالکان و وزرا و اطرافیان پادشاه ها و سرداران جنگی و غیره، به جهت اموال زیادشان گاها بعد از مخفی کردن دفینه های خود، علامت و مسیر آنها را مکتوب میکرده اند از این رو بعد ها کتاب هایی در این موضوعات نوشته شدند.

صحت نسخه های رمز دار

نسخه های رمز دار در گنج یابی یا گنج نامه ها کتابهایی هستند که داخل آن تعداد زیادی از نسخه های یک پادشاه که در حقیقت آدرس دقیق محل دفینه آنهاست جمع آوری شده است. این نسخه ها گاها مستقیم و گاها به شکل رمز ارایه می شود. برای مثال تعدادی از نسخه ها مسقیما شما را به همان چیزی که در سند اشاره شده می رساند یعنی اگر زیر فلان سنگ را سه گز بکاوید یک گهواره زرین و یک کتاب گنج نامه هست واقعا وجود دارد و هیچ کم و کاستی در اسناد آن دیده نمی شود.

اما در برخی از اسناد از رمزهای مختلفی استفاده شده است که باید با تفکر و مراجعه به اسناد و استاد کشف رمز شود . برای مثال سندی به این شکل بود که فلان منطقه ۴ گز زیر فلان درخت را بکاوید سی بار شتر بردارید که بعد از کاوش در متراژ مورد نظر به یک جنازه و یک عدد مشعل که نماد تونل می باشد و یک سنگ فلش یافت شده، این همان رمزی است.

شما عزیزان میتوانید برای بررسی و تفسیر دقیق نقشه و نسخه های رمز دار خود، خرید و ارتقا انواع فلزیاب و گنج یاب و طلایاب اورجینال با کارشناسان ما با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ به صورت شبانه روزی تماس بگیرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا