مقالات فلزیاب

نرم افزار QuestGo برای فلزیاب Quest Pro

نرم افزار QuestGo برای فلزیاب Quest Pro

نرم افزار QuestGo
نرم افزار QuestGo

شرکت Quest یکی از معروف ترین مارک ها برای کاوش فلزیاب می باشد که برای همه ثابت شده است. فلزیاب Quest همه کاره بوده و استفاده از آن ها آسان می باشد. اما این نرم افزار یک سطح جدیدی را به ارمغان آورده است. آنها همچنین برنامه QuestGo را که در Apple App Store و Android Google Play موجود است ، برای ارتباط با فلز یاب Quest Pro ایجاد کرده اند. این نرم  افزار به شما اجازه می دهد تا شارژ دستگاه فلزیاب خود را بر روی تبلت یا موبایل خود مشاهده کنید.

برخی از کاربرد های نرم افزار QuestGo :

  • مسیر یابی
  • پیدا کردن هدف 
  • ارائه گروه اجتماعی
  • قابلیت بروزرسانی

مسیریابی:

هنگامی که برنامه خود را بر روی گوشی هوشمند اپل یا آندروید نصب کردید، باید با استفاده از اتصال بلوتوث را با Quest Pro متصل کنید. سپس، برای شروع ردیابی ماجراهای خود، باید مطمئن شوید که روی صفحه «جستجو» هستید. پس از ضربه زدن به دکمه شروع روی صفحه، یک نقشه ماهواره ای ظاهر خواهد شد. در حین راه رفتن، برنامه یک خط روی نقشه را نشان می دهد تا مسیری را که جستجو کرده اید نشان دهد. همچنین مسافت طی شده ، مدت زمان کاوش، و تعداد گام های شما را گرفته و اندازه گیری می کند. این اطلاعات عالی هستند، به ویژه اگر می خواهید آن را برای ورزش روزانه بکار بگیرید.

پیدا کردن هدف: 

پیدا کردن یک هدف و  با ضبط VDI می توانید بینش ارزشمند خود را در مورد نحوه کار کاوش در شرایط خاص زمین بدانید. متأسفانه گاهی اوقات در هنگام کاوش، در ذهن شما نیست. این دقیقا جایی است که برنامه QuestGo زمان زیادی را به شما کمک می کند. اینکه در هنگام کاوش خودکار هدف نقطه قدرت را ثبت می کند. این برنامه حتی رنگ کدهای نقطه قدرت را بر اساس VDI – کم (۰-۲۰) آبی، میانه (۲۱-۶۵) زرد، و بالا (۶۶-۹۹) قرمز مشخص می کند. حتی قابلیت ثبت تصویر هدف و محل هدف را دارد.

ارائه گروه اجتماعی:

یکی از ویژگی های برنامه داشتن یک گروه اجتماعی است که هر کسی می تواند آنچه را که پیدا کرده است به اشتراک بگذارد. هر پست نشان می دهد که چند دیدگاه دریافت شده و همچنین توانایی دوست داشتن، نظر و اشتراک گذاری آن نیز وجود دارد. همچنین سوالاتی در مورد استفاده از Quest Pro وجود دارد که این واقعا می تواند احساس افراد را تقویت کند، حتی اگر مردم بیشتر از آن استفاده کنند.

قابلیت بروزرسانی:

شرکت Quest به طور مداوم  نرم افزار Quest Pro را بروز رسانی می کند تا عملکرد فلزیاب را بهینه تر شود. هنگامی که به روز رسانی آماده باشد ، شما اطلاع رسانی در گوشی های هوشمند خود دریافت خواهید کرد.

نتیجه گیری:

با وجود اینکه برنامه های دیگری برای شناسایی فلزات وجود دارد، برنامه های فلزیابی کوئست نوارهایی را برای آنچه که می توانند انجام دهند تعیین کرده اند. تمامی این داده ها، به روز رسانی ها و یک عنصر اجتماعی را ارائه داده است  تا شما بتوانید برنامه QuestGo را در یک مکان مدیریت کنید تا در زمان خود زمان صرفه جویی کنید.

این مطلب مرتبط است با :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا