مقالات فلزیاب

نحوه کاوش با طلایاب

نحوه کاوش با طلایاب

گنج یاب، طلایاب، فلزیاب، اسکنر دفینه، اسکنر تصویری تنها بخشی از اسامی می باشند که دستگاه های کاوش و شناسایی گنج را به دنیای گنج یابی معرفی می کنند. همانطور که می دانید این عرصه دارای طرف داران زیادی می باشد و به دلیل وجود شرایط کاوش متفاوت همانند جنس خاک های متفاوت، نوع اهداف متفاوت، شرایط جوی متفاوت، عمق کاوش متفاوت و موارد بسیار دیگری، دستگاه های زیادی با قابلیت ها و ویژگی ها و عملکرد های متفاوتی تولید می شود تا نیاز های تمامی کاوشگران و موقعیت های متفاوت را پوشش دهند. اما به دلیل تنوع بسیار زیاد در انواع گنج یاب های حرفه ای یکی از بزرگترین مشکلاتی که برای کاوشگران به وجود می آید نحوه کاوش با طلایاب می باشد که در این مقاله تصمیم گرفته ایم با بیان چند نکته مهم شما را در این امر یاری کنیم، با ما همراه باشید.

نحوه کاوش با طلایاب
نحوه کاوش با طلایاب

آشنایی با نحوه کاوش با طلایاب

تنوع زیاد دستگاه های گنج یاب باعث شده است تا نیاز به تجربه و دانش زیادی به وجود آید، به همین دلیل کاوشگران زیادی مخصوصا کاوشگران مبتدی با کار کردن با دستگاه های فلزیاب مشکلات زیادی دارند و بنابر احتیاجات کاوشگران عزیز تصمیم به ارائه اطلاعاتی در این زمینه گرفتیم. قبل از کسب اطلاعات در زمینه نحوه کاوش با طلایاب باید نکاتی را بدانید:

مسائلی همچون، اطلاع از کشور سازنده و سیستم بکار رفته در ساخت دستگاه گنج یاب و فلزیاب، مشخص کردن جنس هدفی که می خواهید به کاوش آن بپردازید، مشخص کردن عمق کاوش خود، مشخص کردن رنج قیمت دستگاه فلزیاب و مواردی از این قبیل تا قادر باشید مناسب ترین دستگاه را برای خود خریداری کنید.

باید در نظر داشته باشید تا از دستگاه گنج یابی استفاده کنید که از سیستم پالسی استفاده کند، دستگاه قادر باشد در انواع خاک ها کاوش کند، حداقل عمق کاوش برای دستگاه های فلزیاب 3 متر می باشد، دستگاه باید قابلیت حذف نویز و سیستم حذف املاح مزاحم را داشته باشد، دستگاه باید قابلیت متصل شدن به انواع کویل های مختلف را داشته باشد.

به صورت کلی کار کردن با انواع دستگاه های فلزیاب، بسته به نوع دستگاه دارد اما با توجه به بورد فلزیاب ابتدا باید دستگاه را روشن کنید، معمولا دستگاه های فلزیاب دارای دکمه های ولوومی برای کنترل حساسیت دستگاه می باشد، در صفحه نمایشگر معمولا میزان شارژ دستگاه و عمق هدف نمایش داده می شود، برای کاوش در اعماق بالاتر از کویل های بزرگتر استفاده کنید و در عمق های کم، برای افزایش دقت دستگاه از کویل های کوچکتر استفاده کنید.

مزایای خرید دستگاه فلزیاب از کمپانی هایی IKPV

با مراجعه به کمپانی های معروف و با سابقه ای همچون کمپانی آی کا پی وی دارای مزایایی می باشد که می تواند اطمینان کاوشگر را در رسیدن هر چه ساده تر اهداف خود، تضمین کند. مزایایی همچون خرید آسان به همراه آموزش کامل و جامع رایگان دستگاه فلزیاب خریداری شده، گارانتی و ضمانت معتبر شرکتی، قیمت های بسیار مناسب و شرکتی و موارد بسیار دیگری، در ادامه برخی از دستگاه های گنج یاب حرفه ای و ارزان این کمپانی را به شما معرفی خواهیم کرد.

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا