مقالات فلزیاب

نحوه خرید گنجیاب

نحوه خرید گنجیاب

با سلام به شما کاوشگران و بازدیدکنندگان محترم در این مقاله می خواهیم نحوه خرید گنجیاب را برای شما بازگو کنیم. آشنایی با این مقوله چگونه میتوان یک دستگاه طلایاب و فلزیاب حرفه ای را خریداری کرد و اینکه یک فلزیاب خوب و اصل دارای چه ویژگی هایی می باشد یکی از مهمترین قدم هایی میباشد که هر کاری کرد باید برای موفقیت بردارد. به همین دلیل ؛ استوار کردن و محکم کردن قدم در این مرحله می تواند نتایج کاوش را به آنچه که شما می پسندید تغییر داده و تضمین کند.

نحوه خرید گنجیاب
نحوه خرید گنجیاب

در قدم اول شما باید بدانید که نیازهایتان چیست. در کجا میخواهید کاوش کنید. خاک آن منطقه دارای چه شرایط و ویژگی هایی می باشد؛ هدف شما چیست؛ جنس آن؛ موقعیت مکانی و عمق آن چه میزان می باشد. بودجه خود را مشخص کرده و در نهایت بر اساس موارد عنوان شده اقدام به انتخاب یک محصول فلزیاب کنید.

نحوه خرید گنجیاب

یکی از اولین توضیحاتی که ما به خریداران خود و تمامی کاوشگران می دهیم؛ این موضوع می باشد که فلزیاب ها و گنج یاب ها دارای انواع مختلف زیادی می باشند. در سطر های بالا تعدادی از موارد و نکات مهم در این زمینه را دانستید اما پیشنهاد ما به شما این است که هرگز طبق شنیده ها و اظهارات بقیه اقدام به خرید یک دستگاه فلزیاب نکنید. در ابتدا بهتر است موارد یاد شده در سطر های بالا همانند نوع هدف؛ عمق هدف و غیره را مشخص کرده؛ سپس اجازه دهید تا کارشناس یا مشاوری که به آن مراجعه کرده اید برای شما بهترین دستگاه را انتخاب و معرفی کند.

تعدادی از برترین دستگاه های گنج یاب

همانطور که می دانید در کشور ما برای دسترسی به عمق بالا و در دفینه یابی بهتر است از سیستم ‌های پالسی در کاوش خود استفاده کنیم. به همین منظور تعدادی از قوی ترین دستگاه های فلزیاب را انتخاب کرده ایم تا به شما عزیزان معرفی کنیم.

  • فلزیاب AJM 13300
  • فلزیاب ZICCO X1,
  • فلزیاب ANTARES,
  • فلزیاب AUR 370,
  • فلزیاب ANTARES IMAGING

09917579030

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا