مقالات فلزیاب

مناطق باستانی جهت کاوش گنج

مناطق باستانی جهت کاوش گنج

برای یافتن سکه های بیشتر و عتیقه های با ارزش تر باید مناطق باستانی را بشناسید. پیدا کردن سکه های باستانی و قدیمی و عتیقه های مربوط به دوران باستانی و قدیمی و هزاره های قبل بسیار هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود.

مناطق باستانی
مناطق باستانی

برای پیدا کردن مناطق باستانی نکته های زیر را در نظر داشته باشید:

  • نقشه های قدیمی
  • روزنامه های قدیمی
  • انجمن های باستان شناسی محلی
  • موزه های محلی
  • افراد محلی
  • کلیسا ها ، مساجد و زیارت گاههای قدیمی
  • دانششگاهها
  • کتابخانه ها

 نقشه های قدیمی :

با استفاده از نقشه های قدیمی میتوانید راه های قدیمی ، بناهای قدیمی ، شهر ها و روستا های قدیمی که دیگر وجود را می توانید پیدا کنید. و در مورد آنها اطلاعات کسب کرد و با رفتن به آن محل ها میتوانید شانس خود را برای یافتن گنج و عتیقه بیشتر کنید.

روزنامه های قدیمی :

روزنامه های قدیمی دارای اطلاعات بسیار زیادی در مورد جشن ها و کارناوال های قدیمی و مناطق قدیمی هستند که دیگر وجود ندارند و محل آنها ، اتفاقات و حوادثی که باعث از بین رفتن یک مکان خاص شده است ، در این روزنامه ها اطلاعاتی در مورد داستان ها و افسانه های محلی و … وجود دارد و با کسب اطلاع از آنها میتوان موفقیت خود را در کاوش بیشتر کرد.

انجمن های باستان شناسی محلی :

می توانید با صحبت کردن با افراد با تجربه در باستان شناسی اطلاعات خیلی خوبی بدست آورید که در کاوش آن مناطق به شما کمک زیادی میکند.

موزه های محلی :

موزه های محلی اطلاعات خیلی خوبی از مناطق باستانی و تاریخی دارند که میتوانید با اطلاعات بدست آمده از این موزه ها می توانید دانش خود را در مورد محل کاوش افزایش داده و در کار خود موفق باشید.

افراد محلی :

اطلاعاتی که افراد محلی و کسانی که درآن مناطق زندگی می کنند خیلی مفید و با ارزش هستند که حتی در کتاب های تاتریخی نیز نمی توان آنها را پیدا کرد.

کلیسا ها ، مساجد و زیارت گاههای قدیمی : 

مکان های مذهبی از قدیم در تمامی اجتماعات باستانی حظور داشته اند و با بازدید مکان های مذهبی می توانید اطلاعات خوبی بدست بیاورید.

دانشگاهها :

مراکز علمی همیشه از اصلی ترین مکان های تولید و جمع آوری اطلاعات علمی هستند. با حظور در همایش هایی که در دانشگاه ها برگذار می شنود و صحبت و مشورت با اساتید برجسته در زمینه های تاریخ و باستان شناسی اطلاعات خوبی را می توانید بدست بیاورید.

کتابخانه ها :

مطالعه همیشه بهترین راه برای کسب اطلاعات هستند. که با مطالعه کتاب های تاریخی ، باستان شناسی و … اطلاعات خیلی خوبی در مورد مکان های باستانی می توانید بدست بیاورید و با کاوش آن مناطق شانس خود را امتحان کنید.

این مطلب مرتبط است با :

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا