مقالات فلزیاب

مناسب ترین دستگاه فلزیاب برای من کدام است

مناسب ترین دستگاه فلزیاب برای من کدام است

مناسب ترین دستگاه فلزیاب
مناسب ترین دستگاه فلزیاب

یکی از چیزهایی که مردم می خواهند بدانند این است که بهترین دستگاه فلزیاب در بازار کدام است؟ اگر چه این یک سوال خوب است، کارشناسان همیشه آن را به یک سوال مهم تر و بهتر تبدیل می کنند. بهترین دستگاه فلزیاب در بازار برای شما کدام دستگاه می باشد؟

سوالاتی که کارشناسان برای مناسب ترین دستگاه فلزیاب مطرح می کنند:

  • دستگاه فلزیاب مناسب چه کسی است؟
  • چه دستگاه فلزیابی بخرم؟
  • کجا از دستگاه فلزیاب استفاده کنم؟
  • قیمت دستگاه فلزیاب چقدر است؟

دستگاه فلزیاب مناسب چه کسی است؟

آیا شما کسی هستید که گاهی اوقات در پارک محلی از یک دستگاه فلزیاب استفاده می کنید یا بیشتر احتمال دارد که یک مکانی سفر می کنید و ساعت ها از زمان خود را برای کاوش می گذارید؟ آیا شما آمادگی و فیزیکی مناسب برای حمل یک دستگاه فلزیاب سنگین دارید؟ آیا شما دستگاه فلزیاب سطح بالا یا یک دستگاه فلزیاب معمولی می خواهید؟ قبل از اینکه شما یک دستگاه فلزیاب خوب بخرید ، از علاقه خود مطلع شوید و به شما کمک خواهد کرد که بهترین دستگاه فلزیاب را انتخاب کنید.

چه دستگاه فلزیابی بخرم؟

این نوع تفکر به شما کمک خواهد کرد که دقیقا چیزی را که میخواهید پیدا کنید. هرکسی تعریف متفاوتی از گنج دارد. سعی کنید محدوده تمرکز خود را محدود کرده و اولویت بندی کنید که چه ویژگیهایی را برای دستگاه فلزیاب خود میخواهید داشته باشید. آیا گنج شما بطری های شیشه ای، سکه ها و آثار تاریخی خواهد بود؟ یا میخواهید طلا و نقره خوب پیدا کنید؟ به خاطر داشته باشید که دستگاه های فلزیاب مورد استفاده برای جستجوی فلزات گرانبها به طور کلی تبعیض یا تفاوتی با هم نداشته و نیاز به تمرکز بالایی بر روی زمین دارند مانند تمرکز دستی روی یک دوربین برای فوکوس اتوماتیک. اگر شما بیشتر از یک روش فوکوس اتوماتیک می خواهید، به جستجوی دستگاه های فلزیاب متفاوت نگاه کنید.

کجا از دستگاه فلزیاب استفاده کنم؟

بخش بزرگی از جایی که از دستگاه فلزیاب استفاده می شود به طور عمده در زمین یا آب می باشد. همه دستگاه های فلزیاب کویل های ضد آب دارند، اما این فلزیاب ها  قابلیت استفاده در زیر آب نیست. مدل های کاملا ضد آب از طریق سیگنال های صوتی کار می کنند.

مناسب ترین دستگاه فلزیاب
مناسب ترین دستگاه فلزیاب

قیمت دستگاه فلزیاب چقدر است؟

هنگامی که شما برای اولین بار جستجوی خود را شروع می کنید اشتباه فرض نکنید که دستگاه های فلزیاب مورد استفاده ارزان تر هستند. این معمولا همیشه گزینه مناسبی نیست. قیمت دستگاه های فلزیاب به طور مستقیم تحت تاثیر چند ویژگی مورد نیاز شما خواهد بود. فلزیابی می تواند یک ورزش گران قیمت باشد، اما پاداش نیز می دهد. از بسیاری جهات، یک دستگاه فلزیاب خوب یک سرمایه گذاری است. هنگامی که شما برای دستگاه فلزیاب خود برنامه ریزی می کنید، در نظر بگیرید که چه مقداری را برای لوازم جانبی هزینه می کنید.

لوازم جانبی حیاتی هنگام استفاده از دستگاه فلزیاب:

  • هدفون (با کنترل میزان صدا)
  • فلزیاب Pinpointers
  • محافظ کویل
  • کیف دستگاه فلزیاب
  • بیلچه

پس از ارزیابی این سؤال ها، شما باید یک ایده بهتر از چگونگی محدود کردن مجموعه گسترده ای از مناسب ترین دستگاه فلزیاب داشته باشید و هزینه های راه اندازی خود را تخمین بزنید.

این مطلب مرتبط است با :

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا