آثار و نشانه ها

مفهوم نماد کمان در دفینه یابی

مفهوم نماد کمان در دفینه یابی

در جهت پرتاب تیر چیزهای متفاوت و غیر طبیعی را جستجو کنید. مفهوم نماد کمان در دفینه یابی می تواند تنها و یا اینکه همراه تیر باشد. منطق به کار گرفته شده یکی است. نشانه آخر و نهایی نیست. در دو جهت مختلف پیکان بررسی کنید که درختان کهنسال وجود دارد یا نه. ما فکر می کنیم درختان قدیمی برای تعیین نقطه استفاده شده است. از زمان های گذشته انسان ها از تیر و کمان در جهت دفاع از خود و موارد دیگر استفاده می کردند. ایران نیز یکی از این کشورها بوده و تیر و کمان یکی از اصلی ترین ابزار های جنگی ایران بوده است.

یکی از بزرگ ترین آثار تاریخی جهان و ایران تخت جمشید می باشد. با فاصله کمی از شیراز قرار گرفته است. در جای جای این شهر تاریخی شما نشانه ها و آثاری از سربازانی که تیر و کمان در دست گرفته اند وجود دارد و این نشانه از اهمیت این موضوع می باشد. تیر و کمال یکی از اصلی ترین نماد های شجاعت و قدرت بوده است. به همین علت یکی از اصلی ترین نماد های دفینه و مخفی کردن دفینه می باشد.

مفهوم نماد کمان در دفینه یابی
مفهوم نماد کمان در دفینه یابی

 

مفهوم نماد کمان در دفینه یابی

این نماد به صورت های مختلف در اماکن مختلف دیده می شود و یکی از نماد هایی است که بسیار از آن استفاده شده است. این نماد دارای حالت های مختلف می باشد و معمولا به عنوان نماد آخر محسوب نمی شود. شما با دیدن این نماد باید به دنبال نشانه های بیشتری باشید. معمولا نشانه ها در جهت نوک پیکان می باشد. توجه داشته باشید به دلیل ابزار جنگی بودن این نماد، معمولا همراه با تله های زیادی می باشد. تله هایی که ممکن است جان شما را به خطر بیندازد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا