آثار و نشانه ها

مفهوم نماد چکش یا کلنگ دو سر در دفینه یابی

مفهوم نماد چکش یا کلنگ در گنج یابی

انواع نماد های مختلف و نشانه های مختلفی برای مخفی کردن اهداف وجود دارد که مفهوم نماد چکش یا کلنگ نیز یکی از آنها می باشد، تفسیر آنها بعد از سال ها زیاد کار بسیار دشوار و سختی می باشد به همین دلیل باید در مواجهه با هر نمادی حتما بدون مشورت و مشاوره گرفتن از یک کارشناس دفینه یابی هیچ اقدامی انجام ندهید.

باید در نظر داشته باشید  که تمامی تفاسیر به صورت حدس و گمان هایی هستند که کارشناسان بر اساس تجربه آنها را کسب کرده اند. و به طور قطع نمی توان در مورد یک نماد یک نظر دقیق و صحیح داد، به همین دلیل همواره تفاسیر مختلفی از یک نماد توسط کارشناسان مختلف ارائه می شود. به همین دلیل باید در نظر داشته باشید که اگر طبق یک نظریه پیش رفتید و به جواب نرسیدید نا امید نشده و حتما از دیگر کارشناسان و نظریات نیز بهره ببرید.

"<yoastmark

مفهوم نماد چکش یا کلنگ

نماد چکش یا کلنگ دو سر در دفینه یابی به معنی کندن است یعنی با کندن به هدف می رسیم. به معنا و مفهوم ادامه داشتن تونل در غار و دهلیز می باشد. نماد ابزار تراش سنگ می باشد. از این معنا می توان اینطور فهمید که در نزدیکی اش کوره معدنی وجود دارد. بنا به تحقیقاتمان، در مکان هایی که نقش چکش در آنجاست، معدن های بسته شده ای وجود دارد. معنی دیگر آن این است که در جهت نوک چکش و با اندازه گیری چوب و حرکت بر حسب متر، در اطراف به مواردی که با طبیعت سازگار نیست و متفاوت است دقت شود. به دلیل آمدن معنای شکستن نیز، کار کردن روی دفینه سخت می باشد. معدن بسته شده، اتاق و یا تونل هم می تواند معنا دهد.

جهت کسب اطلاعات دقیق از معانی علائم دفینه یابی و گنج یابی با شماره های زیر تماس بگیرید

09917579030   09917579020

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا