آثار و نشانه ها

مفهوم نماد چکش در دفینه یابی

مفهوم نماد چکش در دفینه یابی

نماد چکش در دفینه یابی ابزار حکاکان سنگ می باشد. عموما مفهوم نماد چکش به معنای زدن و شکستن می باشد. گاها گفته می شود که نماد چکش در دفینه یابی باید شکسته شود ولی شما باور نکنید و آن را از بین نبرید، اگر شما دفینه را پیدا نکنید، حتما کس دیگری می آید و آن را پیدا می کند، به همین دلیل نشانه ها را نابود نکنید، سعی کنید عاقلانه رفتار کنید.

قسمت چوب چکش را اندازه بگیرید و در جهت آن به ازا هر سانتی متر یک قدم بردارید، که هر قدم ۷۲ تا ۷۸ سانتی متر می باشد. به نظر کارشناسان ما با اندازه گیری دقیق پیش بروید. در نهایت بعد از اتمام قدم های تان به ازای هر سانتی متر از سر چکش یک متر را در زمین حفاری کنید، اگر با استفاده از یک دستگاه گنج یاب و فلزیاب و طلایاب آن محل را کاوش کنید.

گاها به این معنی نیز تفسیر می شود که شاید یک دفینه متعلق به یک انسان هنرمند را نشان می دهد. باید اطراف با دستگاه های حرفه ای گنج یاب بررسی شود. چکش ابزار یک معمار می باشد و  یا کسی که با چکش کار می کند می باشد که به همراه پول و اشیاء زینتی دیگر می تواند پیدا شود. گاها بعضی از افراد نا آگاه می گویند که باید نابود و شکسته شود ولی این عقیده کاملا اشتباه است. هیچ دفن کننده ای دفینه خود را مستقیما زیر نماد دفن نمی کند بلکه آن نماد اشاره به نماد دیگری خواهد داشت شما باید قسمت چوبی چکش ( روی نقش ) اندازه بگیرید. نظر دیگر آخر این است که در اطراف، ۶۰ متری نشانه سنگلاخی می تواند باشد که ممکن است هدف آنجا باشد. یک سنگ خوابیده و یا ایستاده نیز می تواند باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا