آثار و نشانه ها

مفهوم نماد شیر سنگی در دفینه یابی

مفهوم نماد شیر سنگی در دفینه یابی

شیر حیوانی درنده وحشی و بسیار خطرناک است و به واسطه آن در دفینه یابی باید خلق و خوی آنرا در نظر گرفته و به موارد زیر توجه کنید. در گذشته نماد شیر به چندین صورت به کار گرفته می شده است. بعضا تندیس شیر روی اجناس عتیقه قرار می گرفته و روی آن علامت هایی برای گمراهی کاوشگران ایجاد می شده است. در ادامه با ما با بررسی مفهوم نماد شیر سنگی همراه باشید.

استفاده از این نماد در گذشته بیشتر به این صورت بوده که شیر سنگی روی دو دست نشسته و طرف رو به رو را تماشا میکند یا در بعضی مواقع به اطراف می نگرد، اگر چشمان شیر سنگی و مسیر چشمان او مشخص است همیشه مسیر نگاه آن را دنبال کنید و به موارد غیر طبیعی در مسیر دقت ویژه داشته باشید.

مفهوم نماد شیر سنگی
lion

بررسی مفهوم نماد شیر سنگی

مجسمه شیر سنگی در دفینه یابی به اشکال مختلف مورد استفاده قرار میگرفته است. به عنوان مثال: مجسمه ساروجی شیر، عکس تراش خورده شیر روی سنگ به صورت صورتک شیر و …

مجسمه ساروجی شیر:

دیدن و پیدا کردن مجسمه ساروجی شیر بسیار پر اهمیت و مهم است چرا که استفاده از این نماد بیشتر به عنوان نماد قلعه ، نماد گذرگاه به سمت قلعه ، نماد عوارضی و باج گیر در اطراف آن ساروج است، پس اطلاع و بررسی دقیق ویژگی و حالت قرار گیری شیر با دقت اقدام به کاوش کنید.

مجسمه سنگی تراش خورده شیر:

از مجسمه سنگی تراش خورده شیر بیشتر به عنوان نماد قلعه نظامی، تپه ای بزرگ ، کوه یا غار در بسته در روبرو و نزدیکی محل قرار گیری مجسمه است. معمولا دفینه های این گونه نماد ها در جاهایی بسیار عجیب و سخت قرار گرفته است و با تله های مرگ بار خطرناکی پوشیده شده و محافظت میشوند، پس در حین کاوش باید بسیار دقت کنید و از افراد با تجربه کافی استفاده کنید.

عکس تراش خورده شیر روی سنگ به صورت صورتک شیر :

این نماد و نشان حاکی از این است که شیر به تماشا کردن به شکار خود مشغول است. در این هنگام شیر بسیار هوشیار است و با دیدن این نماد میتوان این نتیجه را گرفت که باید بسیار هوشیار باشید. معمولا دفینه های این گونه نشان ها در رو به روی آن و به فاصله نه چندان دور (۲۰ تا ۶۰) متری به صورت مخفی شده در زیر سنگ و یا غار های بسیار کوچک قرار گرفته اند.

برای دریافت مشاوره جهت دفینه یابی ، خرید انواع فلزیاب و طلایاب کافیست به صورت شبانه روزی با شماره های ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۳۰ و ۰۹۹۱۷۵۷۹۰۲۰ با کارشناسان ما در تماس باشید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا